12 лютого на базі Новоукраїнського комунального закладу дошкільної освіти “Зернятко” було проведено семінар-тренінг “Підвищення якості дошкільної освіти та догляду за дітьми в Україні та форми роботи у становленні іміджу закладу”

12 лютого на базі Новоукраїнського комунального закладу дошкільної освіти “Зернятко” було проведено семінар-тренінг “Підвищення якості дошкільної освіти та догляду за дітьми в Україні та форми роботи у становленні іміджу закладу”.

Проєкт “Підвищення якості дошкільної освіти та догляду за дітьми в Україні” реалізується за підтримки Представництва Дитячого Фонду ЮНІСЕФ та Всеукраїнського фонду “Крок за кроком”. Освітянській спільноті було представлено звіт та матеріали дослідження, практично визначали якості педагога, визначали чинник доступності ЗДО, зазначили рівні якості дошкільної освіти.

Імідж закладу освіти – це думка про данний заклад у групи людей на основі сформованого у них образу цього закладу, що виник унаслідок або прямого контакту із ним, або в результаті інформації, отриманої про цей заклад від інших людей.

Педагоги мали змогу практично визначити складові іміджу ЗДО та скласти механізм успішної роботи закладу.

Тренерами, Артюшиною Тетяною Анатоліївною та Скуртовою Тетяною Василівною, було представлено форми та види роботи у встановлені позитивного іміджу закладу КЗДО “Зернятко”.