Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

Диплом І ступеня
Кучук Павло Юрійович, учень 9 класу Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6;
Боряк Катерина Вікторівна, учениця 10 класу Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6;
Драган Руслан Олегович, учень 11 класу Новоукраїнського навчально-виховного комплексу № 8 “Ліцей-заклад дошкільної освіти”.
Диплом ІІ ступеня
Москвяк Оксана Дмитрівна, учениця 8 класу Новоукраїнського навчально-виховного комплексу № 8 “Ліцей-заклад дошкільної освіти”;
Нероба Владислав Андрійович, учень 8 класу Новоукраїнського навчально-виховного комплексу № 8 “Ліцей-заклад дошкільної освіти”;
Соколенко Анастасія Олександрівна, учениця 8 класу Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4;
Орлов Денис Олександрович, учень 9 класу філії “Загальноосвітня школа № 1” Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6;
Козацька Софія Максимівна, учениця 11 класу Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6.
Диплом ІІІ ступеня
Нігай Данило Олександрович, учень 8 класу Новоукраїнського навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови – гімназія “Лідер”;
Доценко Давид Петрович, учень 8 класу Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6;
Ковальчук Єгор Русланович, учень 8 класу Новоукраїнського навчально-виховного комплексу № 8 “Ліцей-заклад дошкільної освіти”;
Чайковський Гліб Вікторович, учень 8 класу Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4;
Старощук Владислава Ярославівна, учениця 9 класу Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6;
Айткулова Альбіна Рахімівна, учениця 9 класу Новоукраїнського навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови – гімназія “Лідер”;
Гребенюк Юлія Романівна, учениця 9 класу Новоукраїнського навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови – гімназія “Лідер”;
Бокало Анастасія Вікторівна, учениця 10 класу Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6;
Беззадіна Марина Олегівна, учениця 10 класу Новоукраїнського навчально-виховного комплексу № 8 “Ліцей-заклад дошкільної освіти”;
Сеник Анна Олександрівна, учениця 11 класу Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6;
Синьопуп Сніжана Сергіївна, учениця 11 класу Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6;
Проскурняк Олена Іванівна, учениця 11 класу Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *