Вітаємо переможців ІІ етапу учнівської олімпіади із зарубіжної літератури

Диплом І ступеня
Нечепоренко Катерина Олександрівна, учениця 7 класу філії “Загальноосвітня школа № 3” Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6;
Мельник Дар’я Дмитрівна, учениця 8 класу Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6;
Тараненко Анна Русланівна, учениця 8 класу філії “Загальноосвітня школа № 3” Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6;
Гребенюк Юлія Романівна, учениця 9 класу, Новоукраїнського навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови – гімназія “Лідер”,
Коваленко Юлія Олегівна, учениця 8 класу Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6;
Зубейко Єлизавета Русланівна, учениця 10 класу Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6;
Бузько Юлія Анатоліївна, учениця 10 класу Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6;
Артеменко Олександра Володимирівна, учениця 11 класу, Новоукраїнського навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови – гімназія “Лідер”.
Диплом ІІ ступеня
Довженко Анна Олексіївна, учениця 7 класу Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6;
Ворона Аліна Анатоліївна, учениця 7 класу Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6;
Соколенко Анастасія Олександрівна, учениця 8 класу Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4;
Дейкун Даніїл Андрійович, учень 8 класу Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4;
Москвяк Оксана Дмитрівна, учениця 8 класу Новоукраїнський навчально-виховний комплекс № 8 “Ліцей-заклад дошкільної освіти”;
Старощук Владислава Ярославівна, учениця 9 класу Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6;
Поплавська Валерія Олександрівна, учениця 10 класу Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6;
Ренчинська Вікторія Анатоліївна, учениця 10 класу Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6;
Травкіна Мар’яна Олегівна, учениця 11 класу, Новоукраїнського навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови – гімназія “Лідер”;
Пасічник Валерія Олександрівна, учениця 11 класу Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6;
Диплом ІІІ ступеня
Снєгур Богдана Геннадіївна, учениця 7 класу філії “Загальноосвітня школа № 1” Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6;
Русол Влада Володимирівна, учениця 7 класу філії “Загальноосвітня школа № 3” Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6;
Кузьмович Марина Володимирівна, учениця 8 класу Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6;
Третяк Мар’яна Володимирівна, учениця 8 класу Новоукраїнський навчально-виховний комплекс № 8 “Ліцей-заклад дошкільної освіти”;
Орлов Денис Олександрович, учень 9 класу філії “Загальноосвітня школа № 1” Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6;
Гучек Дарина Олександрівна, учениця 9 класу Новоукраїнський навчально-виховний комплекс № 8 “Ліцей-заклад дошкільної освіти”;
Білокопитова Дар’я Геннадіївна, учениця 9 класу Новоукраїнський навчально-виховний комплекс № 8 “Ліцей-заклад дошкільної освіти”;
Ганічкіна Євгенія Євгеніївна, учениця 10 класу Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4;
Чабан Анастасія Сергіївна, учениця 10 класу Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4;
Вороніченко Тетяна Олександрівна, учениця 11 класу Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6;
Титенко Анастасія Сергіївна, учениця 11 класу Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6;
Луценко Юлія Володимирівна, учениця 11 класу Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *