УЧИТЕЛЬ РОКУ-2020

Всеукраїнський конкурс “Учитель року” – це конкурс для вчителів, які прагнуть постійного творчого зростання, яким необхідне відчуття особистого успіху
Конкурс професійної майстерності – це один з етапів вияву професійного росту вчителя. Участь у конкурсі “Учитель року” є можливістю заявити про себе як про креативну, фахово компетентну, творчу особистість. Конкурс дає можливість розкрити професійні здібності і напрацювання, поділитись власним досвідом з колегами, взяти щось найцінніше для подальшого зростання. Тут педагоги мають унікальну можливість усвідомити та вдосконалити свої професійні досягнення, проявити творчу майстерність і отримати справжнє задоволення від спілкування з колегами-однодумцями.
19 та 20 листопада 2019 року проведено І тур конкурсу “Учитель року-2020” у номінації “Зарубіжна література”.
У І турі конкурсу взяли участь 3 педагоги:
– Правник Римма Анатоліївна, учитель зарубіжної літератури філії “Загальноосвітня школа № 1” Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6;
– Лисенко Анна Сергіївна, учитель зарубіжної літератури Мар’янопільської філії Новоукраїнського навчально-виховного комплексу № 8 “Ліцей-заклад дошкільної освіти”;
– Мєркунова Надія Олексіївна, учитель зарубіжної літератури Помічнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3.
Конкурсанти пройшли ряд випробувань: конкурсне випробування “Майстер-клас”, на якому показали майстерність та ефективність використання методів та прийомів, конкурсне випробування “Тестування”, на якому показали знання з методики викладання зарубіжної літератури, знання зі світової літератури та психології, конкурсне випробування “Урок”, на якому змогли побачити професійні якості вчителя.
Конкурсні випробування проходили на базі Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6. Адміністрація закладу та педагогічні працівники створили належні умови для якісного проведення всіх конкурсних випробувань.
Усі учасники конкурсу гідно продемонстрували свій досвід роботи, фахову майстерність та професійну компетентність. Усі вони переконані, що саме їх предмет є найкращим та найкориснішим. Любов до предмету викладання простежувалась на уроках.
За результатами конкурсних випробувань переможцем стала Мєркунова Надія Олексіївна, учитель зарубіжної літератури Помічнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3. Лауреатами конкурсу стали Правник Римма Анатоліївна, учитель зарубіжної літератури філії “Загальноосвітня школа № 1” Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 та Лисенко Анна Сергіївна, учитель зарубіжної літератури Мар’янопільської філії Новоукраїнського навчально-виховного комплексу № 8 “Ліцей-заклад дошкільної освіти”
Дякуємо всім учасникам за плідну працю, зичимо творчості у здійсненні всіх задумів і починань, мудрих учнів, добра, щедрої долі, сил та енергії, життєвої наснаги, професійних успіхів та особистих творчих досягнень, щастя, міцного здоров’я на довгі роки, добробуту та здійснення заповітних мрій.
Надії Олексіївні бажаємо подальших перемог!