Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

Диплом І ступеня
Кузьменко Євген Вадимович, учень 6 класу Новоукраїнського навчально-виховного комплексу № 8 “Ліцей-заклад дошкільної освіти”;
Діденко Дар’я Олександрівна, учениця 6 класу Новоукраїнського навчально-виховного комплексу № 8 “Ліцей-заклад дошкільної освіти”;
Шістя Анна Миколаївна, учениця 7 класу Рівнянської загальноосвітньої І-ІІІ ступенів № 5;
Москвяк Оксана Дмитрівна, учениця 8 класу Новоукраїнського навчально-виховного комплексу № 8 “Ліцей-заклад дошкільної освіти”;
Здохлій Ілля Олександрович, учень 9 класу філії “Загальноосвітня школа № 3” Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6;
Корінний Богдан Олександрович, учень 10 класу Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6;
Стецюренко Ілля Станіславович, учень 11 класу Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6.
Диплом ІІ ступеня
Пиндик Кіріл Вячеславович, учень 6 класу Новоукраїнського навчально-виховного комплексу № 8 “Ліцей-заклад дошкільної освіти”;
Ватульов Руслан Русланович, учень 6 класу Новоукраїнського навчально-виховного комплексу № 8 “Ліцей-заклад дошкільної освіти”;
Малишева Яна Геннадіївна, учениця 6 класу Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4;
Русол Влада Володимирівна, учениця 7 класу філії “Загальноосвітня школа № 3” Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6.
Диплом ІІІ ступеня
Журов Андрій Іванович, учень 6 класу Новоукраїнського навчально-виховного комплексу № 8 “Ліцей-заклад дошкільної освіти”;
Піх Денис Русланович, учень 6 класу Комишуватської загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів;
Голиш Анастасія Вікторівна, учениця 6 класу Рівнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2;
Добровольська Лілія Сергіївна, учениця 6 класу Рівнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5;
Левченко Ігор Олегович, учень 7 класу Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4;
Рак Даниїл Денисович, учень 7 класу Новоукраїнського навчально-виховного комплексу № 8 “Ліцей-заклад дошкільної освіти”;
Сєннікова Ірина Володимирівна, учениця 7 класу філії Комишуватської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів “Малопомічнянська загальноосвітня школа”;
Хівренко Олександр Олександрович, учень 7 класу Глодоської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;
Назарко Анастасія Сергіївна, учениця 7 класу Глодоської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів;
Вергун Юлія Русланівна, учениця 7 класу Рівнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2;
Цьома Тетяна Юріївна, учениця 7 класу Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6;
Аніпченко Анастасія Ігорівна, учениця 7 класу філії “Загальноосвітня школа № 3” Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6
Таран Ярослав Сергійович, учень 7 класу філії Рівнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 “Приютівська загальноосвітня школа”;
Адамович Олександра Вікторівна, учениця 8 класу філії Глодоської загальноосвітньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів “Новомиколаївська загальноосвітня школа”;
Доценко Давид Петрович, учень 8 класу Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6;
Гучек Дарина Олександрівна, учениця 9 класу Новоукраїнського навчально-виховного комплексу № 8 “Ліцей-заклад дошкільної освіти”;
Іщенко Ання Сергіївна, учениця 9 класу філії “Загальноосвітня школа № 3” Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6;
Кучук Павло Юрійович, учень 9 класу Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6;
Гребенюк Юлія Романівна, учениця 9 класу Новоукраїнського навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови – гімназія “Лідер”;
Мкртчан Ашхен Едуардівна, учениця 9 класу філії Рівнянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 “Приютівська загальноосвітня школа”;
Куртишанов Андрій Станіславович, учень 10 класу Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6.