Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури Диплом І ступеня

Диплом І ступеня
Аніпченко Анастасія Ігорівна, учениця 7 класу філії “Загальноосвітня школа № 3” Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6;
Гетьманенко Людмила Олександрівна, учениця 8 класу Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6;
Гучек Дарина Олександрівна, учениця 9 класу Новоукраїнського навчально-виховного комплексу № 8 “Ліцей-заклад дошкільної освіти”;
Бузько Юлія Володимирівна, учениця 10 класу Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6;
Пиндик Анастасія Юріївна, учениця 11 класу Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6.
Диплом ІІ ступеня
Ворона Аліна Анатоліївна, учениця 7 класу Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6;
Русол Влада Володимирівна, учениця 7 класу філії “Загальноосвітня школа № 3” Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6;
Москвяк Оксана Дмитрівна, учениця 8 класу Новоукраїнського навчально-виховного комплексу № 8 “Ліцей-заклад дошкільної освіти”;
Кузьмович Марина Володимирівна, учениця 8 класу Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6,
Кучук Павло Юрійович, учень 9 класу Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6,
Кобцева Ліна Ігорівна, учениця 9 класу Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6;
Здохлій Ілля Олександрович, учень 9 класу філії “Загальноосвітня школа № 3” Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6;
Титенко Анастасія Сергіївна, учениця 11 класу Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6.
Диплом ІІІ ступеня
Нечепоренко Катерина Олександрівна, учениця 7 класу філії “Загальноосвітня школа № 3” Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6;
Орлов Денис Олександрович, учень 9 класу філії “Загальноосвітня школа № 1” Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6;
Коваленко Юлія Олегівна, учениця 9 класу Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6;
Гребенюк Юлія Романівна, учениця 9 класу Новоукраїнського навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови – гімназія “Лідер”,
Зубейко Єлизавета Русланівна, учениця 10 класу Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6;
Плігіна Вікторія Віталіївна, учениця 11 класу Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6;
Луценко Юлія Володимирівна, учениця 11 класу Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6;
Мазур Софія Юріївна, учениця 11 класу Новоукраїнського навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови – гімназія “Лідер”.

 

 

Прізвище, ім’я, по батькові учня Число, місяць, рік народження учня Найменування закладу освіти Клас

навчання

Місце зайняте на

ІІ етапі олімпіади

Прізвище. ім’я, по батькові працівника, який підготував учня
1 Аніпченко Анастасія Ігорівна 05.07.2007 Філія “Загальноосвітня школа № 3” Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 7 І Сергієнко Оксана Григорівна
2 Гетьманенко Людмила Олександрівна 30.12.2005 Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 8 І Бончук Олена Олександрівна
3 Гучек Дарина Олександрівна 19.01.2005 Новоукраїнський навчально-виховний комплекс № 8 “Ліцей-заклад дошкільної освіти” 9 І Трибулько Людмила Леонідівна
4 Бузько Юлія Володимирівна 31.08.2004 Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 10 І Черненко Валентина Володимирівна
5 Пиндик Анастасія Юріївна 08.08.2003 Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 11 І Унцеску Ірина Володимирівна
6 Ворона Аліна Анатоліївна 05.01.2007 Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 7 ІІ Корінна Ольга Вікторівна
7 Русол Влада Володимирівна 10.07.2007 Філія “Загальноосвітня школа № 3” Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 7 ІІ Сергієнко Оксана Григорівна
8 Москвяк Оксана Дмитрівна 27.02.2006 Новоукраїнський навчально-виховний комплекс № 8 “Ліцей-заклад дошкільної освіти” 8 ІІ Нікітченко Людмила Іванівна
9 Кузьмович Марина Володимирівна 11.04.2006 Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 8 ІІ Бончук Олена Олександрівна
10 Кучук Павло Юрійович 11.05.2005 Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 9 ІІ Сергієнко Оксана Григорівна

Черненко Валентина Володимирівна

11 Кобцева Ліна Ігорівна 19.04.2005 Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 9 ІІ Бончук Олена Олександрівна
12 Здохлій Ілля Олександрович 14.08.2005 Філія “Загальноосвітня школа № 3” Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 9 ІІ Аношкіна Галина Григорівна
133 Титенко Анастасія Сергіївна 04.01.2003 Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 11 ІІ Унцеску Ірина Володимирівна
14 Нечепоренко Катерина Олександрівна 22.08.2019 Філія “Загальноосвітня школа № 3” Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 7 ІІІ Сергієнко Оксана Григорівна
15 Орлов Денис Олександрович 22.09.2005 Філія “Загальноосвітня школа № 1” Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 9 ІІІ Колісник Лілія Валентинівна
16 Коваленко Юлія Олегівна 20.07.2005 Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 9 ІІІ Бончук Олена Олександрівна
17 Гребенюк Юлія Романівна 22.07.2005 Новоукраїнський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови – гімназія “Лідер” 9 ІІІ Яценко Лариса Віталіївна,

Гребенюк Наталія Володимирівна

18 Зубейко Єлизавета Русланівна 27.12.2003 Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 10 ІІІ Дробот Наталя Валентинівна
19 Плігіна Вікторія Віталіївна 25.02.2003 Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 11 ІІІ Дробот Наталія Валентинівна
20 Луценко Юлія Володимирівна 10.08.2003 Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 11 ІІІ Дробот Наталія Валентинівна
21 Мазур Софія Юріївна 31.05.2003 Новоукраїнський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови – гімназія “Лідер” 11 ІІІ Мартинюк Ольга Миколаївна