Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

Диплом І ступеня
Москвяк Оксана Дмитрівна, учениця 8 класу Новоукраїнського навчально-виховного комплексу № 8 “Ліцей-заклад дошкільної освіти”;
Кучук Павло Юрійович, учень 9 класу Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6;
Стецюренко Ілля Станіславович, учень 11 класу Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6.
Диплом ІІ ступеня
Гончаренко Максим Сергійович, учень 7 класу Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6;
Здохлій Ілля Олександрович, учень 9 класу філії “Загальноосвітня школа № 3” Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6;
Проскурник Олена Іванівна, учениця 11 класу Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4.
Диплом ІІІ ступеня
Довженко Анна Олексіївна, учениця 7 класу Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6;
Рак Даниїл Денисович, учень 7 класу Новоукраїнського навчально-виховного комплексу № 8 “Ліцей-заклад дошкільної освіти”;
Уманцова Ірина Володимирівна, учениця 8 класу Мар’янопільської філії Новоукраїнського навчально-виховного комплексу № 8 “Ліцей-заклад дошкільної освіти”;
Пильщик Антоніна Іванівна, учениця 9 класу Новоукраїнського навчально-виховного комплексу № 8 “Ліцей-заклад дошкільної освіти”;
Москвяк Олег Олегович, учень 9 класу філії “Загальноосвітня школа № 3” Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6;
Маслов Микола Костянтинович, учень 11 класу Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6.

 

 

Прізвище, ім’я,

по батькові  учня

Число, місяць,

рік народження учня

Найменування закладу освіти Клас

навчання

Місце зайняте на

ІІ етапі олімпіади

Прізвище. ім’я, по батькові працівника, який підготував учня

 

1 Москвяк Оксана Дмитрівна 27.02.2006 Новоукраїнський навчально-виховний комплекс № 8 “Ліцей-заклад дошкільної освіти” 8 І Жуков Павло Олександрович
2 Кучук Павло Юрійович 11.05.2005 Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 9 І Кріцька Наталія Іванівна
3 Стецюренко Ілля Станіславович 28.08.2003 Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 11 І Кріцька Наталія Іванівна
4 Гончаренко Максим Сергійович 24.08.2007 Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 7 ІІ Соколовська Наталія Миколаївна
5 Здохлій Ілля Олександрович 14.08.2005 Філія “Загальноосвітня школа № 3” Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 9 ІІ Грінченко Ігор Володимирович
6 Проскурник Олена Іванівна 08.08.2003 Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 11 ІІ Литовка Тетяна Павлівна
7 Довженко Анна Олексіївна 22.07.2007 Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 7 ІІІ Соколовська Наталія Миколаївна
8 Рак Даниїл Денисович 05.05.2007 Новоукраїнський навчально-виховний комплекс № 8 “Ліцей-заклад дошкільної освіти” 7 ІІІ Жуков Павло Олександрович
9 Уманцова Ірина Володимирівна 09.12.2005 Мар’янопільська філія Новоукраїнського навчально-виховного комплексу № 8 “Ліцей-заклад дошкільної освіти” 8 ІІІ Шульга Лариса Сергіївна
10 Пильщик Антоніна Іванівна 02.02.2005 Новоукраїнський навчально-виховний комплекс № 8 “Ліцей-заклад дошкільної освіти” 9 ІІІ Жуков Павло Олександрович
11 Москвяк Олег Олегович 14.06.2005 Філія “Загальноосвітня школа № 3” Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 9 ІІІ Грінченко Ігор Володимирович
12 Маслов Микола Костянтинович 22.02.2003 Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 11 ІІІ Кріцька Наталія Іванівна