6 листопада 2019 року на базі Новоукраїнського комунального закладу дошкільної освіти “Зернятко” відбулася колегія та нарада директорів

06 листопада 2019 року на базі Новоукраїнського комунального закладу дошкільної освіти “Зернятко” відбулася колегія та нарада директорів, завідувачів філій закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти. Були розглянуті питання стратегії розвитку освіти Новоукраїнської ОТГ, безпечного харчування, проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання, підвищення кваліфікації педагогічних працівників, інституційного аудиту, підключення до Єдиної державної електронної бази та фінансово-господарські питання. У нараді взяв участь Олександр Корінний, міський голова, який познайомив з основними напрямками розвитку нашої громади для створення ефективних механізмів взаємодії влади з громадянами та забезпечення доступної інформації з питань бюджету. Олександр Корінний висвітлив питання: на чому засновано бюджет нашої громади, звідки в бюджеті гроші, куди ідуть гроші з бюджету, які найбільші видатки з бюджету. Директори мали змогу задати питання міському голові, долучилися до обговорення щодо пріоритетів нашої громади та надати пропозиції.

Серед запрошених був Куций Олександр Вікторович, провідний юрист-консультант Новоукраїнської районної філії Кіровоградського обласного центру зайнятості, який надав інформацію про зайнятість і працевлаштування громадян та порядок надання роботодавцям державній службі зайнятості інформації про зайнятість та працевлаштування громадян, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштування. Повідомив присутніх про профорієнтаційні заходи.