Урочистості до Дня учителя

Жовтень – особливий місяць в освітянському календарі. Святковий по букві і по духу. Саме в жовтні приходить до нас День працівників освіти.

Напередодні професійного свята працівників освіти, 2 жовтня 2019 року, у Центральному палаці культури “Ювілейний” відбулися урочистості, на яких вшановували освітян.

Працівників освітньої галузі Новоукраїнської міської ради та Новоукраїнського району привітали Новоукраїнський міський голова Олександр Корінний, заступник голови Новоукраїнської районної державної адміністрації Олександр Івань, заступник голови Новоукраїнської районної ради Олег Талашкевич, начальник відділу освіти виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради Тетяна Стратонова,головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Новоукраїнської районної державної адміністрації Олена Матвієнко та голова профспілки працівників освіти Ольга Таровик.

У теплій та дружній атмосфері кращих працівників освіти Новоукраїнської об’єднаної територіальної громади та Новоукраїнського району було відзначено грамотами та подяками, вручено міські та районні премії імені Василя Сухомлинського.

Музичний дарунок для всіх освітян подарували солісти Кіровоградської обласної філармонії та ансамблю народної та сучасної музики “Єлисавет-ретро”.

Велика подяка всім, хто долучився до проведення заходу, а особливо тим, хто зробив це свято незвичайним:

Кіровоградській обласній філармонії, Буртовій Оксані Петрівні, студії спортивно-бального танцю “Орхідея”, Новоукраїнській дитячій музичній школі, центру дитячої та юнацької творчості “ЗОРІТ”, закладам освіти Новоукраїнської міської ради та Новоукраїнського району, Центральному палацу культури “Ювілейний”, Аліні Савенко, Василю Олефіренко та Олександру Каєнку.