Засідання методичної ради методичного кабінету відділу освіти виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради

Сучасний педагог – це творча індивідуальність, яка володіє оригінальним проблемно-педагогічним і критичним мисленням, творець різноманітних розробок, які спираються на передовий досвід і нові технології навчання.
Методична розробка, як результат всебічного дослідження, поєднує методичні поради і рекомендації, містить комплекс пропозицій, які сприяють впровадженню найбільш ефективних форм і методів роботи для вирішення якої-небудь проблеми.
04 грудня 2018 року відбулося третє засідання методичної ради методичного кабінету відділу освіти виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради. На заході були присутні члени методичної ради та педагогічні працівники, які презентували свої методичні розробки, поділились своїм педагогічним досвідом.
На засіданні розглянули матеріали з досвіду роботи вихователя Новоукраїнського комунального дошкільного навчального закладу № 1 “Ромашка” Новоукраїнської міської ради Мазур Оксани Іванівни над проблемою навчання елементів грамоти дітей старшого дошкільного віку на тему “Перші кроки до читання”. У своїх матеріалах Оксана Іванівна виклала узагальнення та опис досвіду роботи.
Розглянули методичну розробку Мазур Ніни Олексіївни, керівника гуртка “Школа юного науковця” ЦДЮТ “ЗОРІТ” з теми “Розвиток науково-дослідницького потенціалу вихованців шляхом впровадження технології критичного мислення”.
Розвивати критичне мислення – це значить вчити вихованців не тому, що вони повинні думати, а як вони мають думати – розвивати навички аналізу, синтезу, пошуку та переосмисленню інформації, навчити ставити перед собою додаткові питання, знаходити нестандартні рішення…
Присутнім було цікаво заслухати Ніну Олексіївну та попрацювати практично.
Методичні розробки успішно пройшли апробацію в закладах освіти.
Отже, метою даних збірників є узагальнення рекомендацій і порад педагогічних працівників.
Методичною радою схвалено посібники для використання в закладах дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Новоукраїнської міської ради.