Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської   олімпіади з  біології  

Результати ІІ  етапу Всеукраїнської   олімпіади з  біології  01.12.2018 року

 

Прізвище,  ім’я,  по  батькові  учня Число,  місяць,  рік  народження  учня Найменування навчального закладу Клас

навчання

Місце зайняте  на

ІІ етапі олімпіади

Прізвище. ім’я, по батькові працівника, який підготував учня
1 Гребенюк Юлія Романівна 22.07.2005 Новоукраїнський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови – гімназія “Лідер” 8 І Андрейченко Людмила Іванівна
2 Жуков Андрій Павлович 13.12.2002 Новоукраїнський навчально-виховний комплекс № 8 “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” 10 І Соколенко Єлизавета Михайлівна
3 Мелешко Євгенія Володимирівна 13.09.2002 Новоукраїнський навчально-виховний комплекс № 8 “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” 11 І Соколенко Єлизавета Михайлівна
4 Донченко Ірина Вікторівна 29.08.2004 Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 9 ІІ Беник Галина Володимирівна
5 Огородній Богдан Ігорович 02.10.2003 Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 9 ІІ Долгоєр Наталія Анатоліївна
6 Драган Руслан Олегович 10.12.2002 Новоукраїнський навчально-виховний комплекс № 8 “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” 10 ІІ Соколенко Єлизавета Михайлівна
7 Ісаєнко Христина Олегівна 21.03.2002 Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 11 ІІ Соколенко Сергій Миколайович
8 Матяш Дмитро Олександрович 28.06.2002 Новоукраїнський навчально-виховний комплекс № 8 “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” 11 ІІ Соколенко Єлизавета Михайлівна
9 Бубнов Святослав Геннадійович 20.10.2004 Новоукраїнський навчально-виховний комплекс № 8 “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” 8 ІІІ Соколенко Єлизавета Михайлівна
10 Пильщик Антоніна Іванівна 02.02.2005 Новоукраїнський навчально-виховний комплекс № 8 “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” 8 ІІІ Соколенко Єлизавета Михайлівна
11 Кучук Павло Юрійович 11.05.2005 Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 8 ІІІ Долгоєр Наталія Анатоліївна
12 Айткулова Альбіна Рахімівна 26.05.2004 Новоукраїнський   навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа

І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови – гімназії  “Лідер”

8 ІІІ Андрейченко Людмила Іванівна
13 Беззадіна Марина Олегівна 23.03.2004 Новоукраїнський навчально-виховний комплекс № 8 “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” 9 ІІІ Соколенко Єлизавета Михайлівна
14 Проскурняк Олена Іванівна 08.08.2003 Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 10 ІІІ Соколенко Сергій Миколайович
15 Титенко Анастасія Сергіївна 04.01.2003 Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 10 ІІІ Долгоєр Наталія Анатоліївна
16 Верескун Владислав Валерійович 20.07.2001 Новоукраїнський навчально-виховний комплекс № 8 “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” 11 ІІІ Соколенко Єлизавета Михайлівна

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *