Семінар-практикум “Підготовка до проведення новорічних та різдвяних свят” для педагогів-організаторів закладів загальної середньої освіти Новоукраїнської міської ради

Зима – це урочистий бій курантів, віра в чудеса, які неодмінно здійсняться. Зима-чарівниця нам приносить не тільки сніг та морози, але й цілу низку прекрасних свят. Надзвичайно радісним саме для дітей є Новий рік, з яким розпочинаються канікули.

30 листопада 2018 року на базі Новоукраїнської центральної бібліотеки відбувся семінар-практикум “Підготовка до проведення новорічних та різдвяних свят” для педагогів-організаторів закладів загальної середньої освіти Новоукраїнської міської ради. У ході семінару учасники мали можливість познайомитися з методикою проведення пізнавально-розважальних виховних ігрових програм, обмінятися досвідом щодо проведення новорічних та різдвяних заходів у своїх закладах, розробити спільний план заходів з Новоукраїнською центральною бібліотекою та центром дитячої та юнацької творчості “ЗОРІТ”.

Педагоги-організатори взяли участь у майстер-класах по виготовленню новорічних іграшок та прикрас, які підготували і провели керівники гуртків центру дитячої та юнацької творчості “ЗОРІТ” Сава Т. А. та Данілова О. В.