Результати ІІ  етапу  Всеукраїнської   олімпіади з  хімії  

Результати ІІ  етапу Всеукраїнської   олімпіади з  хімії  

24.11.2018 року

 

Прізвище,  ім’я,  по  батькові  учня Число,  місяць,  рік  народження  учня Найменування навчального закладу Клас

навчання

Місце зайняте  на

ІІ етапі олімпіади

Прізвище. ім’я, по батькові працівника, який підготував учня
1 Гучек Дарина Олександрівна 19.01.2005 Новоукраїнський навчально-виховний комплекс № 8 “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” 8 І Жукова Оксана Володимирівна
2

 

Огородній Богдан Ігорович 02.10.2003 Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 9 І Тітенко Тетяна Сергіївна
3 Жуков Андрій Павлович 13.12.2003 Новоукраїнський навчально-виховний комплекс № 8 “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” 10 І Жукова Оксана Володимирівна
4 Гетьманенко Людмила Олександрівна 30.12.2005 Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 7 ІІ Тітенко Тетяна Сергіївна
5 Москвяк Оксана Дмитрівна 27.02.2006 Новоукраїнський навчально-виховний комплекс № 8 “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад 7 ІІ Жукова Оксана Володимирівна
6 Здохлій Ілля Олександрович 14.08.2005 Філія “Загальноосвітня школа № 3” Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 8 ІІ Ворона Людмила Миколаївна
7 Яворська Юлія Володимирівна 13.07.2005 Філія “Загальноосвітня школа № 3” Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 8 ІІ Ворона Людмила Миколаївна
8 Кухновець Сергій Станіславович 23.12.2003 Філія “Загальноосвітня школа № 3” Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 9 ІІ Ворона Людмила Миколаївна
9 Козацька Софія Максимівна 29.07. 2003 Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 10 ІІ Тітенко Тетяна Сергіївна
10 Мелешко Євгенія Володимирівна 13.09.2002 Новоукраїнський навчально-виховний комплекс № 8 “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад 11 ІІ Жукова Оксана Володимирівна
11 Кулик Анастасія Ігорівна 19.01.2006 Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 7 ІІІ Тітенко Тетяна Сергіївна
12 Шиптенко Роман Андрійович 21.05.2006 Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 7 ІІІ Тітенко Тетяна Сергіївна
13 Нігай Данило Олександрович 27.09.2006 Новоукраїнський   навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа

І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови – гімназії  “Лідер”

7 ІІІ Тоток Тетяна Василівна
14 Кузьмович Марина Володимирівна 11.04.2006 Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 7 ІІІ Тітенко Тетяна Сергіївна
15 Нероба Владислав Андрійович 17.08.2006 Новоукраїнський навчально-виховний комплекс № 8 “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад 7 ІІІ Жукова Оксана Володимирівна
16 Пильщик Антоніна Іванівна 02.02.2005 Новоукраїнський навчально-виховний комплекс № 8 “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” 8 ІІІ Жукова Оксана Володимирівна
17 Кучук Павло Юрійович 11.05.2005 Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 8 ІІІ Тітенко Тетяна Сергіївна
18 Іщенко Анна Сергіївна 28.03.2005 Філія “Загальноосвітня школа № 3” Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 8 ІІІ Ворона Людмила Миколаївна
19 Романескул Артем Сергійович 29.11.2003 Філія “Загальноосвітня школа № 3” Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 9 ІІІ Ворона Людмила Миколаївна
20 Куртишанов Андрій Станіславович 05.04.2004 Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 9 ІІІ Тітенко Тетяна Сергіївна
21 Беззадіна Марина Олегівна 23.03.2004 Новоукраїнський навчально-виховний комплекс № 8 “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” 9 ІІІ Жукова Оксана Володимирівна
22 Проскурняк Олена Іванівна 08.08.2003 Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 10 ІІІ Соколенко Сергій Миколайович
23 Верескун Владислав Валерійович 20.07.2001 Новоукраїнський навчально-виховний комплекс № 8 “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” 11 ІІ Жукова Оксана Володимирівна