“Імідж в управлінській діяльності керівника закладу освіти”

Директор – це не спеціальність, якої навчають у ВНЗ. Це вчитель певного фаху. І перш ніж стати керівником школи, ця людина пройшла апробацію як керівник групи дітей. Набуті навички управлінця він здебільшого переносить з учнівського на учительський колектив.

23 листопада 2018 року на базі Мар’янопільської філії Новоукраїнського навчально-виховного комплексу № 8 “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Новоукраїнської міської ради відбувся семінар-тренінг директорів закладів загальної середньої та позашкільної освіти, завідувачів філій з проблеми “Імідж в управлінській діяльності керівника закладу”.

Тренінгове заняття з учасниками семінару провела Семенова Світлана Василівна, завідувач Мар’янопільської філії Новоукраїнського навчально-виховного комплексу № 8 “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад”, яка налаштувала педагогічних працівників на подальшу роботу та посприяла створенню позитивного настрою.

Про співпрацю інклюзивно-ресурсного центру із закладами освіти розповіла Шостак Людмила Василівна, директор комунального закладу “Міський інклюзивно-ресурсний центр”.

Під час семінару учасники мали змогу поспілкуватися між собою, поділитися досвідом, отримали справжню насолоду від спілкування та запропонованих форм роботи.

Підсумок семінару підвели головний спеціаліст відділу освіти виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради Валентина Горбатенко та методист методичного кабінету відділу освіти Світлана Бондаренко.

Матеріали семінару директорів та завідувачів філій закладів загальної середньої та позашкільної  освіти Новоукраїнської міської ради