Семінар заступників з освітнього процесу “Упровадження ідей В.О.Сухомлинського в освітній процес Нової української школи”

Василь Олександрович Сухомлинський – учитель з великої літери, один із видатних педагогів не лише в Україні, а й у всьому світі. Розроблена ним педагогічна система збагатила науку новаторськими ідеями, зробила внесок і в теорію, і в практику навчання та виховання. Сучасна школа має на меті досягнення особливого психологічного клімату, в умовах якого дитина почувалася б комфортно. Система роботи Нової української школи тісно пов’язана з ідеями, які пропагував у своїй роботі Василь Олександрович Сухомлинський. Робота семінару дає можливість наочно уявити основні положення Нової української школи через призму ідей Василя Олександровича Сухомлинського.

21 листопада 2018 року на базі Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 пройшов семінар заступників з освітнього процесу “Упровадження ідей В.О.Сухомлинського в освітній процес Нової української школи”.

Ранкову зустріч у стилі НУШ провела Фоменко Світлана Миколаївна, заступник з освітнього процесу Новоураїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6, яка стимулювала учасників уважно слухати співрозмовників, обмінюватися  думками та залучила на участь у спільній діяльності. Розповіла про ідеї Василя Сухомлинського в сучасній початковій школі.

Долгоєр Наталія Анатоліївна, заступник з освітнього процесу Новоураїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6, довела, що без вивчення та творчого впровадження педагогічної спадщини Василя Олександровича Сухомлинського неможлива розбудова національної освіти, оскільки він ще в 60-і роки минулого століття заклав фундамент педагогічної життєтворчості. Перед сучасною школою постає завдання виховати особистість, здатну до життєтворчої діяльності. Конкурентноспроможною може бути лише по-справжньому компетентна особистість, яка здатна до самореалізації, спроможна до творчої побудови свого життя.

Педагогічний діалог між учасниками семінару “Проблеми педагогічної творчості у спадщині Василя Сухомлинського” провели Дробот Наталія Валентинівна  і Андріяш Наталія Михайлівна, заступники з освітнього процесу Новоураїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6. Учасники семінару створили вчительський проект “Сучасний учитель” та порівняли з учнівським проектом “Класний сучасний учитель”. Отже, учні передусім цінують моральні, гуманні риси педагога. Професійну майстерність і вимогливість учителя вони поставили в кінці рейтингу. Отже, гуманістичні погляди В.О.Сухомлинського не втратили своєї актуальності й у наш час.

Велика подяка організаторам семінару за цікавий, високоякісний, продуктивний, насичений захід, вдале поєднання науково-теоретичної та практичної частини семінару.

https://padlet.com/tanysha28/twylzrgems0r