Результати ІІ (міського) етапу ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (5-11 класи)

Результати ІІ (міського) етапу ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика (5-11 класи)

18.11.2018 року

Прізвище,  ім’я,  по  батькові  учня Число,  місяць,  рік  народження  учня Найменування навчального закладу Клас

навчання

Місце зайняте  на

ІІ етапі олімпіади

Прізвище. ім’я, по батькові працівника, який підготував учня
1 Козацька Ксенія Максимівна 01.02.2008 Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 5 І Бончук Олена Олександрівна
2 Смоляник Ангеліна Олегівна 27.01.2008 Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 5 І Дробот Наталія Валентинівна
3 Мачалюк Олександра Олександрівна 09.01.2007 Новоукраїнський навчально-виховний комплекс № 8 “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” 6 І Доценко Оксана Григорівна
4 Кузьмович Марина Володимирівна 11.04.2006 Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 7 І Бончук Олена Олександрівна
5 Гучек Дарина Олександрівна 19.01.2005 Новоукраїнський навчально-виховний комплекс № 8 “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” 8 І Трибулько Людмила Леонідівна
6 Елізбарян Ерна Арменаківка 09.10.2004 Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 9 І Черненко Валентина Володимирівна
7 Козацька Софія Максимівна 29.07.2003 Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 10 І Дробот Наталія Валентинівна
8 Прижигалінська Дар’я Сергіївна, 05.06.2008 Філія “Загальноосвітня школа № 3” Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 5 ІІ Аношкіна Галина Григорівна
9 Жорняк Антоній Олександрович 19.08.2007 Новоукраїнський навчально-виховний комплекс № 8 “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” 6 ІІ Доценко Оксана Григорівна
10 Русол Влада Володимирівна 10.07.2007 Філія “Загальноосвітня школа № 3” Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 6 ІІ Сергієнко Оксана Григорівна
11 Гетьманенко Людмила Олександрівна 30.12.2005 Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 7 ІІ Бончук Олена Олександрівна
12 Здохлій Ілля Олександрович 14.08.2005 Філія “Загальноосвітня школа № 3” Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 8 ІІ Аношкіна Галина Григорівна
13 Бузько Юлія Анатоліївна 31.08.2004 Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 9 ІІ Черненко Валентина Володимирівна
14 Зубейко Єлизавета Русланівна 27.12.2003 Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 9 ІІ Дробот Наталія Валентинівна
15 Титенко Анастасія Сергіївна 04.01.2003 Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 10 ІІ Унцеску Ірина Володимирівна
16 Новікова Дар’я Станіславівна 11.06.2002 Новоукраїнський   навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа

І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови – гімназії  “Лідер”

11 ІІ Яценко Лариса Віталіївна
17 Яковлєва Іванна Сергіївна 28.09.2002 Новоукраїнський   навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа

І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови – гімназії  “Лідер”

11 ІІ Яценко Лариса Віталіївна
18 Машковський Максим Миколайович 04.01.2008 Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 5 ІІІ Дробот Наталія Валентинівна
19 Ковальова Вероніка Андріївна 05.12.2007 Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 5 ІІІ Дробот Наталія Валентинівна
20 Гончаренко Максим Сергійович 24.08.2007 Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 6 ІІІ Корінна Ольга Вікторівна
21 Ярушкевич Дар’я Вікторівна 22.04.2006 Новоукраїнський   навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа

І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови – гімназії  “Лідер”

6 ІІІ Яценко Лариса Віталіївна

 

 

22 Яворська Юлія Михайлівна 13.07.2005 Філія “Загальноосвітня школа № 3” Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 8 ІІІ Аношкіна Галина Григорівна
23 Климчук Анастасія Олександрівна 22.01.2004 Новоукраїнський навчально-виховний комплекс № 8 “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” 9 ІІІ Рибак Наталія Олександрівна
24 Ганічкіна Євгенія Євгеніївна 02.05.2004 Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 9 ІІІ Добровольська Алла Володимирівна
25 Вороніченко Анастасія Андріївна 15.10.2003 Новоукраїнський   навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа

І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови – гімназії  “Лідер”

10 ІІІ Мартинюк Ольга Миколаївна
26 Колесник Ірина Платонівна 16.05.2002 Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 11 ІІ Черненко Валентина Володимирівна
27 Руденко Вікторія Олегівна 17.01.2003 Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 11 ІІ Бончук Олена Олександрівна