Результати ІІ  етапу  Всеукраїнської   олімпіади з  математики

Результати ІІ  етапу  Всеукраїнської   олімпіади з  математики  

17.11.2018 року

 

Прізвище,  ім’я,  по  батькові  учня Число,  місяць,  рік  народження  учня Найменування навчального закладу Клас

навчання

Місце зайняте  на

ІІ етапі олімпіади

Прізвище. ім’я, по батькові працівника, який підготував учня
1 Здохлій Ілля Олександрович 14.08.2005 Філія “Загальноосвітня школа № 3” Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 8 І Іванова Оксана Георгіївна
2 Огородній Богдан Ігорович 02.10.2003 Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 9 І Дейкун Наталія Миколаївна
3 Шевченко Ілля Сергійович 14.06.2002 Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 11 І Іванова Катерина Василівна
4 Кучук Павло Юрійович 11.05.2005 Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 8 ІІ Ріктор Людмила Іванівна
5 Гребенюк Юлія Романівна 22.07.2005 Новоукраїнський   навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа

І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови – гімназії  “Лідер”

8 ІІ Карлова Тетяна Борисівна
6 Корінний Богдан Олександрович 22.08.2004 Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 9 ІІ Кошель Олена Володимирівна
7 Верескун Владислав Валерійович 20.07.2002 Новоукраїнський навчально-виховний комплекс № 8 “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” 11 ІІ Таровик Ольга Іванівна
8 Цьома Тетяна Юріївна 29.08.2007 Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 6 ІІІ Маленька Юлія Миколаївна
9 Андрейченко Марія Ігорівна 21.08.2007 Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 6 ІІІ Склипус Ірина Олександрівна
10 Філіпська Дар’я Сергіївна 17.07.2007 Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 6 ІІІ Склипус Ірина Олександрівна
11 Луцаєвська Вікторія Володимирівна 26.05.2007 Новоукраїнський   навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа

І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови – гімназії  “Лідер”

6 ІІІ Іванова  Тетяна Макарівна
12 Нероба Владислав Андрійович 17.08.2006 Новоукраїнський навчально-виховний комплекс № 8 “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” 7 ІІІ Коваленко Людмила Валеріївна
13 Москвяк Оксана Дмитрівна 27.02.2006 Новоукраїнський навчально-виховний комплекс № 8 “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” 7 ІІІ Коваленко Людмила Валеріївна
14 Орєхова Вікторія Олександрівна 02.02.2006 Новоукраїнський   навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа

І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови – гімназії  “Лідер”

8 ІІІ Карлова Тетяна Борисівна
15 Гучек Дарина Олександрівна 19.01.2005 Новоукраїнський навчально-виховний комплекс № 8 “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” 8 ІІІ Коваленко Людмила Валеріївна
16 Чабан Анастасія Сергіївна 23.01.2004 Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 9 ІІІ Іванова Катерина Василівна
17 Кухновець Сергій Станіславович 23.12.2003 Філія “Загальноосвітня школа № 3” Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 9 ІІІ Іванова Оксана Георгіївна
18 Романескул Артем Сергійович 29.11.2003 Філія “Загальноосвітня школа № 3” Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 9 ІІІ Іванова Оксана Георгіївна