Практичний семінар вчителів початкових класів закладів загальної середньої освіти Новоукраїнської міської ради

Завдяки вмінню критично мислити можна побудувати ефективну взаємодію з учнями і зробити навчання надихаючим та продуктивним.

 У цьому ми ще раз переконалися, побувавши на практичному семінарі  в учителя 4 класу Новоукраїнського  навчально-виховного комплексу № 8 “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Олени Бабій.

          Мозковий штурм, читання з позначками, стратегія «знаю – хочу дізнатися – довідався», передбачення – основні прийоми роботи на уроці. Вміло організована робота в групах та міжпредметна інтеграція сприяли ефективному засвоєнню учнями навчального матеріалу.

           Родзинки свого педагогічного досвіду презентувала учитель 4 класу Мар’янопільської філії Новоукраїнського навчально-виховного комплексу № 8 “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Олена Іващенко.

           П᾿ятихвилинне читання, робота з ґаджетами, прийоми ейдетики,  LEGO-технологія, кубики Зайцева, графічні малюнки, тісна співпраця з ДНЗ – це те, що дає позитивний результат у роботі вчителя.

           Неймовірно корисний, емоційно цікавий та інформаційно насичений день.

Горіх роздягнувся.

В журбу загорнувся.

І наостанок сказав:

-Кого ще не пригощав?

-Дарую останні горішки.

-Сам відпочину трішки.

             З такими словами господарі звернулися до учасників семінару і пригостили солодкими плодами.

            Дякуємо за позитивну атмосферу!