Семінар-практикум учителів хімії Новоукраїнської ОТГ

09.11.2018 на базі Новоукраїнського НВК № 8 відбувся спільний семінар-практикум учителів хімії Новоукраїнської ОТГ та Помічнянської ОТГ. 
Мета семінару: презентація шляхів впровадження сучасних освітніх технологій вчителями природничих дисциплін у практичну діяльність; ознайомлення з досвідом роботи учителів хімії м. Новоукраїнки щодо використання інноваційних технологій в освітній діяльності.
Семінар відкрила директор школи Доценко О.Г. Оксана Григорівна представила учасникам семінару Новоукраїнський НВК № 8. Розповіла про його профілізацію та особливості.
Кожен із вчителів мав можливість презентувати свою родзинку у викладанні хімії.
Учитель хімії Новоукраїнської ЗШ № 6 Тітенко Т.С. провела урок-практичну роботу у 7 класі, де продемонструвала способи використання хімічного експерименту з використанням побутових (доступних кожному) хімікатів та показала способи використання активних форм роботи на уроці.

Учитель хімії Новоукраїнського НВК №8 Жукова О.В. розповіла про способи використання ІКТ –технологій, зокрема познайомила з технологією BYOD. Учасники семінару мали можливість спільно створити віртуальну кімнату музею Оцту та перевірити свої знання за допомогою сервісу Classtime.com .

Учитель хімії філії №3 Новоукраїнської ЗШ № 6 Ворона Л.М. довела, що впливати на емоційну, мотиваційну та когнітивну сферу учнів можна за допомогою технології сторітеллінгу.

Учитель хімії Новоукраїнської ЗШ № 4 Соколенко С.М. переконав, що хімічний експеримент на уроках хімії – це реальність. Сергій Миколайович розповів як вийти із положення, якщо немає нових надходжень речовин у кабінети хімії, зазначив де можна знайти і придбати необхідні реактиви. Учитель познайомив з методикою проведення деяких хімічних дослідів.

Учитель Мар’янопільської філії Новоукраїнського НВК № 8 Більченко О.О. запросила учителів взяти участь у позакласному заході і отримати масу задоволення від гри.

Зацікавлені очі, гарний настрій та посмішка на обличчях усіх учасників семінару говорять про те, що захід удався.

З матеріалами семінару можна ознайомитися на блозі ММО учителів хімії Новоукраїнської ОТГ за посиланням: https://mmochem.blogspot.com/