Результати ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з української мови і літератури та фізики

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з фізики та української мови і літератури.

Бажаємо подальших успіхів та перемог!!!

Результати  ІІ  етапу  

Всеукраїнської   олімпіади з  української мови та літератури  

03.11.2018 року

Прізвище,  ім’я,  по  батькові  учня Число,  місяць,  рік  народження  учня Найменування навчального закладу Клас

навчання

Місце зайняте  на

ІІ етапі олімпіади

Прізвище. ім’я, по батькові працівника, який підготував учня
1 Коваленко Юлія Олегівна 20.07.2005 Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 8 І Бончук Олена Олександрівна
2 Бузько Юлія Володимирівна 31.08.2004 Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 9 І Черненко Валентина Володимирівна
3 Козацька Софія Максимівна 29.07.2003 Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 10 І Дробот Наталія Валентинівна
4 Руденко Вікторія Олегівна 17.01.2003 Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 11 І Бончук Олена Олександрівна
5 Кузьмович Марина Володимирівна 11.04.2006 Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 7 ІІ Бончук Олена Олександрівна
6 Кобцева Ліна Ігорівна 19.04.2005 Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 8 ІІ Бончук Олена Олександрівна
7 Здохлій Ілля Олександрович 14.08.2005 Філія “Загальноосвітня школа № 3” Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 8 ІІ Аношкіна Галина Григорівна
8 Гребенюк Юлія Романівна 22.07.2005 Новоукраїнський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови – гімназія “Лідер” 8 ІІ Яценко Лариса Віталіївна,

Гребенюк Наталія Володимирівна

9 Титенко Анастасія Сергіївна 04.01.2003 Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 10 ІІ Унцеску Ірина Володимирівна
10 Кучук Павло Юрійович 11.05.2005 Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 8 ІІІ Дробот Наталія Валентинівна,

Сергієнко Оксана Григорівна

11 Гриценко Анна Костянтинівна 04.05.2004 Новоукраїнський навчально-виховний комплекс № 8 “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” 9 ІІІ Рибак Наталія Олександрівна
12 Плігіна Вікторія Віталіївна 25.02.2003 Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 10 ІІІ Дробот Наталія Валентинівна
13 Вороніченко Тетяна Олександрівна 21.07.2003 Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 10 ІІІ Дробот Наталія Валентинівна
14 Вороніченко Анастасія Андріївна 15.10.2003 Новоукраїнський   навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа

І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови – гімназії  “Лідер

10 ІІІ Мартинюк Ольга Миколаївна
15 Луценко Юлія Володимирівна 10.08.2003 Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 10 ІІІ Дробот Наталія Валентинівна
16 Шевченко Ілля Сергійович 14.06.2002 Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 11 ІІІ Ломака Жанна Валентинівна
17 Новікова Дар’я Станіславівна 11.06.2002 Новоукраїнський   навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа

І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови – гімназії  “Лідер

11 ІІІ Яценко Лариса Віталіївна

Результати ІІ  етапу  

Всеукраїнської   олімпіади з  фізики  

04.11.2018 року

Прізвище,  ім’я,  по  батькові  учня Число,  місяць,  рік  народження  учня Найменування навчального закладу Клас

навчання

Місце зайняте  на

ІІ етапі олімпіади

Прізвище. ім’я, по батькові працівника, який підготував учня

 

1 Москвяк Оксана Дмитрівна 27.02.2006 Новоукраїнський навчально-виховний комплекс № 8 “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” 7 І Жуков Павло Олександрович
2 Нероба Владислав Андрійович 17.08.2006 Новоукраїнський навчально-виховний комплекс № 8 “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” 7 І Жуков Павло Олександрович
3 Пильщик Антоніна Іванівна 02.02.2005 Новоукраїнський навчально-виховний комплекс № 8 “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” 8 І Жуков Павло Олександрович
4 Стецюренко Ілля Станіславович 28.08.2003 Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 10 І Кріцька Наталія Іванівна
5 Шевченко Ілля Сергійович 14.06.2002 Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 11 І Литовка Тетяна Павлівна
6 Доценко Давид Петрович 03.09.2006 Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 7 ІІ Кріцька Наталія Іванівна
7 Здохлій Ілля Олександрович 14.08.2005 Філія “Загальноосвітня школа № 3” Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 8 ІІ Грінченко Ігор Володимирович
8 Кухновець Сергій Станіславович 23.12.2003 Філія “Загальноосвітня школа № 3” Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 9 ІІ Грінченко Ігор Володимирович
9 Маслов Микола Костянтинович 22.02.2003 Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 10 ІІ Кріцька Наталія Іванівна
10 Татаров Антон Олегович Новоукраїнський навчально-виховний комплекс № 8 “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” 11 ІІ Жуков Павло Олександрович
11 Чайковский Гліб Вікторович 15.01.2007 Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 7 ІІІ Литовка Тетяна Павлівна
12 Кучук Павло Юрійович 11.05.2005 Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 8 ІІІ Кріцька Наталія Іванівна
13 Чабан Анастасія Сергіївна 23.01.2004 Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 9 ІІІ Литовка Тетяна Павлівна
14 Левицький Євген Васильович 07.02.2003 Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4 10 ІІІ Литовка Тетяна Павлівна
15 Тєплов Максим Геннадійович 14.08.2003 Новоукраїнський навчально-виховний комплекс № 8 “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” 10 ІІІ Жуков Павло Олександрович
16 Плетньов Владислав Едуардович 05.04.2002 Новоукраїнський навчально-виховний комплекс “Загальноосвітня школа І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови – гімназія “Лідер” 11 ІІІ Карлова Тетяна Борисівна