Захід Надзвичайно Особливий для освітян Новоукраїнської громади

30 серпня 2018 року відбулося ЗНО для освітян – це Захід Надзвичайно Особливий для освітян Новоукраїнської громади, який пройшов у пункті ЗНО – Новоукраїнській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 6 Новоукраїнської міської ради Кіровоградської області.
У пункті ЗНО працювали 11 аудиторій, у яких проводили ЗНО інструктори-модератори, а саме:
• “Чи потрібний нам етикет?” (Модератор Маринкевич Альбіна Іванівна);
• “Позитивне навчання” (Модератор Семенова Світлана Василівна);
• “Тестування з музики” (Модератори: Кулик Валентина Миколаївна та Самарська Наталія Василівна);
• “Йдемо наліво” (Модератор Хівренко Світлана Миколаївна);
• “Налаштовуємося на позитив” (Модератор Талько Леся Юріївна);
• “Партисипативний підхід “Як зберегти учителя” (Модератори: Мошнягул Оксана Іванівна, Горбатенко Валентина Іванівна);
• “ЗНО з Терпсихорою” (Модератор (Рубля Ірина Віталіївна);
• “Креативна локація” (Модератор Мазур Ніна Олексіївна);
• “Та й хитра ж штука, оця народна гра!” (Модератор Пінчук Жанна Григорівна);
• “Дрескод може бути цікавим” (Модератор Христиченко Оксана Сергіївна);
• “Перевірка на кмітливість” (Модератор Каєнко Олександр Васильович).
Учасники ЗНО для освітян-2018 отримали професійну насолоду від практикумів та майстер-класів.
Після роботи в аудиторіях у актовій залі пройшла підсумкова зустріч.
Ведучими свята були директори закладів дошкільної освіти (Артюшина Т.А., Донець Н. Є., Трубенко Я. Г.), закладів загальної середньої освіти (Доценко О. Г., Петренко Н .В., Тоток Т. В., Червоненко Л. М.), директор закладу позашкільної освіти (Кривошия В. С.).
Головними особами дня на щорічній серпневій педагогічних зібраннях завжди є молоді спеціалісти. Їх у нас чотири: Бахмач Д. О., Кукуєва А. С., Погрібна І. Ю., Середній О. М., чиї перші 12 років трудової діяльності співпадають із реформою Нової української школи. З ними провела ранкову зустріч методист методичного кабінету відділу освіти виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради Світлана Хівренко.
За підсумками 2017/2018 навчального року достойним і заслуженим працівникам вручили почесні відзнаки та нагороди від міської ради, відділу освіти та райкому профспілки працівників освіти й науки України.
Начальник відділу освіти виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради Стратонова Тетяна Іванівна сказала, що освітяни мали змогу відчути себе на місці випускників – побувати в ролі учасників ЗНО. Звичайно, це було не зовсім те ЗНО, яке складають учні, проте процедури дотрималися аж до врахування таких нюансів, як перевірка запрошень, промови для учасників ЗНО та вручення сертифікатів. Учасники змогли побачити відеозвіт про те, що ж відбувалося в аудиторіях і які іспити довелося складати учасникам. Усі учасники нашого імпровізованого тестування показали себе здібними учнями, які готові кожного дня вчитися новому, а також уміють навчити інших.
На завершення з підсумками вдало проведеного ЗНО та привітаннями виступив міський голова Корінний Олександр Олександрович.
Під час складання ЗНО учасники мали змогу зробити фото на згадку про сьогоднішню подію біля розміщених інсталяцій, які підготували освітні заклади.