Нарада з керівниками таборів з денним перебуванням

15 травня 2018 року на базі центру дитячої та юнацької творчості “ЗОРІТ” відбулася нарада з керівниками таборів з денним перебуванням, сестрами медичними та кухарями щодо організації та підготовки до літньої оздоровчо-відпочинкової кампанії.
У нараді взяла участь Кузькова Світлана Василівна, лікар із загальної медицини відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства управління держпродспоживслужбі в Новоукраїнському районі, яка проінформувала присутніх про дотримання вимог санітарного законодавства у таборах з денним перебуванням.
Тимчасово виконуючий обов’язки головного державного інспектора Новоукраїнського РВ У ДСНС України у Кіровоградській області Кулик Олег Леонідович провів роз’яснювальну роботу щодо дотримання вимог пожежної безпеки у таборах з денним перебуванням улітку 2018 року.
Про заходи відділу освіти виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради щодо організації відпочинку, оздоровлення, зайнятості дітей і учнівської молоді влітку 2018 року, вимогами до виховної роботи у закладах відпочинку проінформувала методист методичного кабінету відділу освіти виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради Савенко Лариса Миколаївна.
По закінченню наради прийнято відповідні рішення.