Пишається писанка Новоукраїнщини!

Пишається писанка Новоукраїнщини!

З настанням весни приходить в нашу оселю найголовніше свято світлого Воскресіння Христа. День весняного очищення, початок нової духовності в житті кожної людини, турботи, ласки, щирості та щедрості. І щоб жилося усім нам добре, у мирі і злагоді, необхідно щоденно, щохвилинно творити добро.

Вже стало традицією напередодні цього свята збиратися усім разом заради доброї справи. У минулому році юні майстри нашої громади створили дивовижну писанку, яка впродовж року милувала око усіх відвідувачів храму.

А цьогоріч учні закладів загальної середньої освіти, вихованці комунальних дошкільних закладів та виконавчий комітет Новоукраїнської міської ради об’єдналися задля проведення доброчинної акції “Пишається писанка Новоукраїнщини”.

І радісно стає на душі, коли розумієш, що кожен, хто долучився до акції і поділився частинкою душі, своїм теплом стали на мить для когось янголом доброчинності – символом віри, чистоти і добра.

Активну участь у даній акції взяв і мер нашого міста – Олександр Корінний, який привітав усіх присутніх з Великоднім святом, подякував учасникам акції за те, що вони творять добро і хоч на мить роблять когось щасливими.

Всі подарунки, речі, одяг, продукти харчування, кошти, які були зібрані під час проведення акції, будуть передані до місцевих храмів і всі ті, хто потребує доброго слова та підтримки зможуть віднайти їх саме там.

Порадували всіх присутніх гарним співом хор “Мажоринка” дитячої музичної школи та хореографічною композицією “Янголята” вихованці хореографічного ансамблю “Сузір’я” центру дитячої та юнацької творчості “ЗОРІТ”.