Семінар-практикум “Використання додатку Google Classroom середовища G Sute for Education в роботі відповідальних за підвищення кваліфікації педагогічних кадрів закладів освіти”

14 березня 2018 року на базі Новоукраїнського навчально-виховного комплексу № 8 “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Новоукраїнської міської ради відбувся семінар-практикум “Використання додатку Google Classroom середовища G Sute for Education в роботі відповідальних за підвищення кваліфікації педагогічних кадрів закладів освіти” для заступників директорів з навчально-виховної роботи. Семінар провела Литвиненко Ольга Валентинівна, завідувач навчально-методичним центром дистанційного навчання комунального закладу “Кіровоградський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти імені Василя Сухомлинського”.
Реалії сьогодення вимагають нових підходів до роботи з педкадрами, організації та проведення методичної роботи. Домінантною стає підготовка педагога, який повинен уміти працювати в умовах вибору педагогічної позиції, технології, підручників, змісту, форм навчання тощо.
Першочергові завдання сучасної школи: створення умов для розвитку особистості і творчої самореалізації кожного педагогічного працівника, здатного ефективно працювати і навчатися протягом життя.
Провідна роль у реалізації визначених завдань належить вчителю, який має працювати нині на рівні сучасних вимог, постійно удосконалюючись, розвиваючи і збагачуючи свою професійну компетентність, інноваційну культуру, технологічний потенціал. Сьогодні є необхідністю кожного педагога постійно підвищувати свій професійний рівень, педагогічну майстерність, загальну і політичну культуру.
Ольга Валентинівна провела роз’яснювальну роботу щодо реєстрації на курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників. Для цього кожен заклад отримав логін і пароль для входу у відповідне середовище. Реєстрацію будуть здійснювати заступники директорів, до функціональних обов’язків яких входить координація роботи щодо підвищення кваліфікації педагогічних працівників.