P.S. Як кохаю тебе

P.S. Як кохаю тебе

14 лютого закохані у всьому світі відзначили День святого Валентина. День закоханих – свято, сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, неочікуваних миттєвостей. Недарма його відзначають напередодні весни – пори року, коли почуття, прокидаючись разом із природою, стають ще сильнішими.

Для кожної людини цей день – особливий. Головне, щоб він був пронизаний щирістю почуттів і теплом люблячого серця.

14 лютого у закладах освіти Новоукраїнської міської ради розпочалися заходи, присвяченні  Дню святого Валентина. А розпочалися заходи із квесту для закоханих, який підготували керівники центру дитячої та юнацької творчості “ЗОРІТ”.  У заході взяли участь 17 пар: старшокласники, молоді педагоги і просто закоханні пари. Для пар були зашифровані завдання, які потрібно було відгадати і зробити сейфі. Завдання всі були цікавими і креативними. Всі отримали масу задоволення і позитиву. Учасники квесту отримали подарунки, а переможці – романтичну вечерю у кав’ярні “Стара кузня”.

А для тих, хто прийшов підтримати свою пару, у центральній дитячій бібліотеці було проведено майстер-класи, де можна було виготовити подарунок власними руками і подарувати своїй коханій людині.

Завітали на свято і гості – Олександр Корінний та Тетяна Стратонова, які привітали всіх присутніх з Днем закоханих і зробили чудові фото на згадку.

Продовженням квесту для закоханих стала конкурсно-розважальна програма “P.S. Я кохаю тебе”. У даному заході взяли участь молоді сім’ї і ті, які мають стаж сімейного життя більше 40 років.

Конкурсна програма передбачала п’ять конкурсних етапів: написати листа коханій, “шалена рибалка”, “пекельна кухня”, “екстрасенс” та виготовити валентинку для коханої.

Родзинкою свята стали ведучі – Тетяна Стратонова та Олександр Корінний.

У залі панувала атмосфера щирості почуттів, любові та радості.

Хоча програма була конкурсна, але перемогло – кохання.

         Всі отримали подарунки і гарний настрій.