Загальноміські батьківські збори з питання підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання

17 січня 2018 року на базі Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №6 відбулись загальноміські батьківські збори з питання підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

На збори були запрошені учні 11 класів, вчителі-предметники та батьки.

Начальник відділу освіти виконавчого комітетут Стратонова Т.І. ознайомила присутніх з інформацією щодо деяких особливостей зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році, а саме: нормативно-правовим забезпеченням ЗНО-2018, календарем проведення, заходами з підготовки учнів до складання ЗНО, з правилами реєстрації на пробне ЗНО та на основну сесію. Також надала рекомендації для учнів та батьків щодо ознайомлення з правилами прийому у вищі навчальні заклади.

На зборах виступили вчителі загальноосвітніх шкіл міської ради Мамалига Н.Г., вчитель історії, Яценко Л.В., учитель української мови та літератури, Коваленко Л.В., учитель математики, Третяк Н.О., учитель англійської та німецької мов.

Педагоги у своїх виступах звернули увагу на систему підготовки до ЗНО, надали поради щодо повторення матеріалу за 5-11 класи, написання власного висловлювання, запропонували тренуватися та розв’язувати тести, які пропонуються для абітурієнтів on-line. Ознайомили з програмами, характеристиками сертифікаційних робіт, особливостями проведення зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов.

Петренко Н.В., директор Новоукраїнської  ЗШ І-ІІІ ступенів №6 надала поради учням та батькам щодо підготовки до ЗНО у день основної сесії, ознайомила з нестандартними ситуаціями, які можуть виникнути на пункті тестування.