В єднанні сила!!!

Чи знаєш ти, що в Україні проживає близько 43 мільйонів населення, і етнічних українців серед них 83,6 відсотка? А те, що крім 27 регіонів, країна поділена на 13 культурно-етнічних і територіальних районів, а також на тисячі міст і сіл, вулиць і окремих сімей? Звісно, знаєш, бо все це ми вивчаємо в школі на уроках географії. Ти знаєш і те, як ділиться населення України за політичними поглядами, професіями і віросповіданнями.

Ділити ми навчилися дуже добре, проте забули про те, що в 1919 році Україна стала єдиною. Всі регіони об'єдналися в один. Від донецьких шахт до Карпатських гір, від лісів Чернігова – і до самісінького Чорного моря розкинулася наша з вами Батьківщина.

Неважливо, скільки тобі років, яку релігію ти сповідуєш, якою мовою говориш. Якщо ти хочеш відчути себе частиною великої країни, голосно і впевнено заявити, що ти свідомий громадян і що віриш в мрії наших дідів і прадідів про велику і могутню державу, то приєднайся до акції з нагоди Дня Соборності України "В єднанні наша сила!", яка відбудеться 22 січня 2018 року о 15 годині на Центральному стадіоні міста Новоукраїнки.

Ми доведемо собі та світові, що ми – єдині!