Семінар – то завжди добре, адже це  – гості, приготування, зустрічі, спілкування, передчуття невідомого свята, несподіванки…   

      

Така зустріч відбулася 09.01.2018 р. у Новоукраїнському НВК №8, у вчителя художньої культури та музичного мистецтва – Поповкіна С.В. на тему: "Особливості викладання курсу «Мистецтво» за новою програмою". До школи завітали знавці та цінителі мистецтва.

 Мета семінару – розширення знань учасників семінару щодо методів та прийомів активізації навчальної діяльності учнів на уроках  мистецтва.

Голова ММО Ловінюкова О.В. ознайомила присутніх зі станом естетичного виховання школярів на уроках та у позаурочний час. "Одним із найважливіших завдань сучасної освіти є духовний розвиток особистості. Вирішенню означеного завдання і покликане сприяти музичне мистецтво, завдяки якому розвиваються особистісні якості, творчі здібності учнів. Саме засобами музичного мистецтва мають бути створені умови для виникнення в дитини натхнення до творчості, стійкого бажання жити в гармонії з навколишнім світом».

  Всі учасники семінару отримали задоволення, поглибили свої знання з даної теми.

     Закінчився семінар «круглим столом», обміном досвідом.