Семінар-практикум вчителів математики та інформатики закладів освіти Новоукраїнської міської ради

               Семінар-практикум вчителів математики та інформатики

11 січня 2018 р. на базі Новоукраїнського НВК №8 відбувся семінар-практикум вчителів математики та інформатики шкіл міста на тему «Активізація активності учнів на уроці. Залучення учнів до самостійної роботи».

Наше сьогодення ми не уявляємо без сучасних комп'ютерних пристроїв та різних гаджетів. А тому під час роботи семінару основний акцент ставився на використанні ІКТ на уроках.  

Голова МО вчителів інформатики Таровик Ольга Іванівна навела приклад застосування технології «перевернутого навчання», а також познайомила учасників семінару із такими корисними сервісами для вчителів математики як:

  • OnLineMSchool;
  • «Математика – это просто»;
  • Formula.математика.com.ua;
  • Intemodino;
  • Quantor;
  • Triventy;
  • «Математичні етюди».

Голова МО вчителів математики Коваленко Людмила Валеріївна підняла актуальне питання ЗНО-2018. Зверталась увага вчителів на труднощі, які виникають в учнів під час підготовки та здачі ЗНО. А також продемонструвала можливість побудови стереометричних моделей за допомогою середовища GeoGebra.

Також активними учасниками семінару стали вчителі міських шкіл Кравчина Наталія Миколаївна та Дейкун Наталія Миколаївна.

Кравчина Н.М. провела практичне заняття по створенню ментальних карт, які допомагають на уроці актуалізувати або узагальнити знання, вміння та навички учнів.

Дейкун Н.М. звернула увагу на використанні графічного калькулятора для побудови графіків фунцій, графічного способу розв'язування рівнянь, а також розв'язування багатьох планіметричних задач за допомогою GeoGebra.

Сподіваємось, що всі учасники семінару знайшли для себе корисну інформацію, яку використають у своїй роботі.  Успіхів!