Шкільний Кубок діда Мороза – 2017

У світі багато незрозумілого. Чому мавпи, наприклад, вперто не хочуть перетворюватися на людей? Чому квиток на поїзд Одеса – Костянтинівка до Олександрії коштує дешевше, ніж проїзд туди ж на електричці? Чому щоразу на виборах ми голосуємо за тих, кого через півроку будемо лаяти на всі заставки? А ось чому Кубок діда Мороза – 2017 відбувається вже в 2018 році, пояснити просто: на канікулах часу більше. І хоч школярі в ці дні відпочивають, насолоджуючись усіма принадами зимових свят, знаходяться диваки, кому кортить знову сісти за робочий стіл, нехай навіть на час гри.

4 січня 2018 року в актовому залі Новоукраїнської загальноосвітньої школи I-III ступенів №6 було розіграно традиційний шкільний Кубок Діда Мороза з "Що? Де? Коли?". 14 команд з навчальних закладів міста, сіл Воронівки та Мар’янополя упродовж двох годин долали турнірну дистанцію з 36 запитань. Організатори – відділ освіти виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради та Клуб інтелектуальної творчості – очікували жорсткої конкуренції, і очікування справдились, боротьба дійсно точилася до останньої хвилини. Лише на останньому питанні стало ясно – переможці визначилися, перестрілки не буде. Бронзовими призерами в молодшій віковій категорії стала команда "Марфіл" (Мар’янопільська філія Новоукраїнського НВК №8), у старшій місце поділили "Мама Анархія" (філія "Загальноосвітня школа №3" Новоукраїнської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 6) та "Выше крыши" (ЦДЮТ); срібна сходинка підкорилася "Шансу" (філія "Загальноосвітня школа № 3" Новоукраїнської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 6) та "Кришталевій сові" (Новоукраїнська загальноосвітнья школа I-III ступенів № 6). А перемогу святкували та ексклюзивних Дідів Морозів додому понесли гравці команд "Ерудит" (Новоукраїнська загальноосвітня школа I-III ступенів № 6) та "БЕМС" (Новоукраїнський НВК №8).

     Організатори турніру дякують за допомогу голові апеляційного журі Людмилі Кукурузі та адміністрації Новоукраїнської загальноосвітньої школа I-III ступенів № 6. Окрема подяка – автору унікальних призів Тетяні Саві.   

                                              

Каєнко О.В., керівник Клубу інтелектуальної творчості