Заключний етап І міського туру Всеукраїнського конкурсу “Учитель року – 2018

18 грудня на базі філії "Загальноосвітня школа № 3" Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 відбувся відбувся заключний етап І міського туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель року – 2018", в якому взяли участь педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти Новоукраїнської міської ради.
Ми знайшли дуже гарну нагоду зібратися саме в цей перед святковий день, у дружньому колі, щоб привітати учасників на заключному етапі міського конкурсу фахової майстерності "УЧИТЕЛЬ РОКУ-2018". Учасники конкурсу достойно витримали попередні випробування і заслужено отримали і свою хвилинку слави, й сюрприз від Святого Миколая.
Вітаємо переможців та лауреатів:
– Переможця конкурсу в номінації "ФІЗИКА" вчителя Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Кріцьку Наталію Іванівну;
– Переможця конкурсу в номінації "НІМЕЦЬКА МОВА" вчителя Новоукраїнського навчально-виховного комплексу "Загальноосвітня школа
І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови – гімназії "Лідер Усову Наталію Миколаївну;
– Переможця конкурсу в номінації "УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА" вчителя Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Нешкребу Аллу Іванівну;
– Лауреата конкурсу в номінації "УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА" вчителя Мар'янопільської філії Новоукраїнського навчально-виховного комплексу № 8 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад" Дідик Сніжану Петрівну;
– Переможця конкурсу в номінації "ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА" вчителя Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Шевченка Ігоря Олександровича;
– Лауреата конкурсу в номінації "ФІЗИЧНА КУЛЬТУРА" вчителя Мар’янопільської філії Новоукраїнського навчально-виховного комплексу № 8 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад" Коваля Олександра Васильовича.
Отже, конкурсні змагання залишилися позаду, тепер можна вже з полегкістю перевести подих і зробити для себе незайві висновки з набутого досвіду. 
За традицією, перш ніж отримати від Миколая омріяний подарунок, діти мають розповісти святому про свої гарні вчинки і добрі справи. Отож і учасники конкурсу поділилися з нами своїми здобутками та досягненнями в нинішньому році, адже кожному є чим похвалитися цього святкового дня.
До нас на вогник з вітаннями завітали міський голова Корінний Олександр Олександрович, заступник міського голови Руденко Олександр Миколайович, а з ними – їх вірна помічниця начальник відділу освіти Стратонова Тетяна Іванівна. Скільки гарних слів було сказано на адресу переможців та лауреатів конкурсу. Кожен учитель був нагороджений грамотою відділу освіти виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради за участь у фаховому конкурсі та за багаторічну плідну педагогічну діяльність й отримали цінні подарунки. 
Дякуємо нашим героям за натхненну працю, творчість, самовідданість і неабияку винахідливість. Бажаємо вам подальших успіхів! 
Нехай же в цей світлий день благословення Боже осінить вас. Хай серця ваші відірвуться від щоденної суєти і возвисяться над нею. Щоб силою розуму ви дужчали, а добрими помислами гарні були! Щоб жили в любові й злагоді, бо розум, любов і згода — це сили непобідимі, незламні ніким і ніколи! З Миколаєм вас!