Результати ІІ (міського) етапу   Всеукраїнської   олімпіади з  правознавства

Результати

ІІ (міського) етапу  

Всеукраїнської   олімпіади з  правознавства  16.12.2017 року

 

 

Прізвище,  ім’я,  по  батькові  учня

Число,  місяць,  рік  народження  учня

Найменування навчального закладу

Клас

навчання

Місце зайняте  на

ІІ етапі олімпіади

Прізвище. ім'я, по батькові працівника, який підготував учня

 

1

Філіпенко Дар'я Олександрівна

03.08.2003

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

9

І

Мамалига Наталія Георгіївна

2

Дмитрух Владислав Дмитрович

21.04.2003

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

9

ІІ

Мамалига Наталія Георгіївна

3

Вороніченко Тетяна Олександрівна

21.07.2003

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

9

ІІ

Мамалига Наталія Георгіївна

4

Вороніченко Анастасія Андріївна

15.10.2003

Новоукраїнський   навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа

І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови – гімназії  "Лідер"

9

ІІ

Гнатенко Світлана Петрівна

5

Мазур Софія Юріївна

31.05.2003

Новоукраїнський   навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа

І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови – гімназії  "Лідер"

9

ІІ

Гнатенко Світлана Петрівна

6

Ніколенко Анастасія Анатоліївна

02.04.2002

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4

9

ІІІ

Червоненко Людмила Миколаївна

7

Травкіна Мар'яна Олегівна

14.11.2002

Новоукраїнський   навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа

І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови – гімназії  "Лідер"

9

ІІІ

Гнатенко Світлана Петрівна

8

Ісаєнко Христина Олегівна

21.03.2002

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4

10

ІІІ

Червоненко Людмила Миколаївна

9

Кузьмович Богдан Володимирович

17.08.2001

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

11

І

Мамалига Наталія Георгіївна

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *