Результати ІІ (міського) етапу   Всеукраїнської   олімпіади з  географії

Результати

ІІ (міського) етапу  

Всеукраїнської   олімпіади з  географії  17.12.2017 року

 

 

Прізвище,  ім’я,  по  батькові  учня

Число,  місяць,  рік  народження  учня

Найменування навчального закладу

Клас

навчання

Місце зайняте  на

ІІ етапі олімпіади

Прізвище. ім'я, по батькові працівника, який підготував учня

 

1

Огородній Богдан Ігорович

02.10.2003

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

8

І

Гальченко Лариса Володимирівна

2

Куртишанов Андрій Станіславович

05.04.2004

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

8

І

Гальченко Лариса Володимирівна

3

Бузько Юлія Анатоліївна

31.08.2004

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

8

ІІ

Гальченко Лариса Володимирівна

4

Жорнова Анна Віталіївна

26.04.2004

Новоукраїнський   навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа

І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови – гімназії  "Лідер"

8

ІІ

Слюсаренко Наталія Миколаївна

5

Ройляну Вікторія Костянтинівна

03.06.2004

Новоукраїнський   навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа

І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови – гімназії  "Лідер"

8

ІІІ

Слюсаренко Наталія Миколаївна

6

Корінний Богдан Олександрович

08.07.2004

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

8

ІІІ

Беник Галина Володимирівна

7

Климчук Анастасія Олександрівна

22.01.2004

Новоукраїнський навчально-виховний комплекс № 8 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад"

8

ІІІ

Тірон Сергій Геннадійович

8

Козацька Софія Максимівна

29.07.2003

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

9

І

Гальченко Лариса Володимирівна

9

Ватульов Святослав Русланович

07.02.2003

Новоукраїнський навчально-виховний комплекс № 8 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад"

9

ІІ

Тірон Сергій Геннадійович

10

Вороніченко Тетяна Олександрівна

21.07.2003

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

9

ІІ

Гальченко Лариса Володимирівна

11

Мазур Софія Юріївна

31.05.2003

Новоукраїнський   навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа

І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови – гімназії  "Лідер"

9

ІІ

Слюсаренко Наталія Миколаївна

12

Вороніченко Анастасія Андріївна

15.10.2003

Новоукраїнський   навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа

І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови – гімназії  "Лідер"

 

9

ІІІ

Слюсаренко Наталія Миколаївна

13

Титенко Анастасія Сергіївна

04.01.2003

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

9

ІІІ

Гальченко Лариса Володимирівна

14

Мусієнко Аліна Віталіївна

11.07.2002

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4

10

ІІ

Дейкун Людмила Вікторівна

15

Чепляка Анна Віторівна

24.11.2002

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

10

ІІІ

Гальченко Лариса Володимирівна

16

Шерстюкова Римма Юріївна

31.10.2002

Новоукраїнський   навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа

І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови – гімназії  "Лідер"

 

10

ІІІ

Слюсаренко Наталія Миколаївна

17

Гаршанов Денис Володимирович

21.09.2001

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

11

І

Гальченко Лариса Володимирівна

18

Депутат Анастасія Григорівна

21.12.2001

Новоукраїнський навчально-виховний комплекс № 8 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад"

11

ІІ

Тірон Сергій Геннадійович

19

Маліо Яна Олександрівна

04.04.2001

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

11

ІІ

Гальченко Лариса Володимирівна

20

Здохлій Данило Олександрович

09.11.2001

Філія "Загальноосвітня школа № 3" Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6

11

ІІ

Ратушна Світлана Василівна

21

Кивгила Альвіна Іванівна

25.12.2000

Новоукраїнський   навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа

І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови – гімназії  "Лідер"

11

ІІ

Слюсаренко Наталія Миколаївна

22

Тєплов Вадим Геннадійович

10.05.2001

Новоукраїнський навчально-виховний комплекс № 8 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад"

11

ІІІ

Тірон Сергій Геннадійович