Результати ІІ (міського) етапу олімпіади з зарубіжної літератури

Результати

ІІ (міського) етапу олімпіади з зарубіжної літератури 10.12.2017 року

 

Прізвище,  ім’я,  по  батькові  учня

Число,  місяць,  рік  народження  учня

Найменування навчального закладу

Клас

навчання

Місце зайняте  на

ІІ етапі олімпіади

Прізвище. ім'я, по батькові працівника, який підготував учня

 

1

Гучек Дарина Олександрівна

19.01.2005

Новоукраїнський навчально-виховний комплекс № 8 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад"

7

І

Дейкун Тетяна Вікторівна

2

Орлов Денис Олександрович

22.09.2005

Філія "Загальноосвітня школа № 1" Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6

7

ІІ

Правник Римма Анатоліївна

3

Яворська Юлія Михайлівна

13.07.2005

Філія "Загальноосвітня школа № 3" Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6

7

ІІ

Гордієнко Людмила Дмитрівна

4

Гребенюк Юлія Романівна

22.07.2005

Новоукраїнський   навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа

І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови – гімназії  "Лідер"

7

ІІ

Каєнко Олександр Васильович

5

Кучерявчик Дарія Олександрівна

04.09.2005

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

7

ІІІ

Поліїт Валентина Олегівна

6

Кобцева Ліна Ігорівна

19.04.2005

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

7

ІІІ

Поліїт Валентина Олегівна

7

Іщенко Анна Сергіївна

28.03.2005

Філія "Загальноосвітня школа № 3" Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6

7

ІІІ

Гордієнко Людмила Дмитрівна

8

Бузько Юлія Анатоліївна

31.08.2004 

 

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

8

І

Осадча Ірина Вадимівна

9

Наседкіна Анна Віталіївна

11.04.2004

Філія "Загальноосвітня школа № 3" Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6

8

І

Гордієнко Людмила Дмитрівна

10

Поплавська Валерія Олександрівна

17.06.2004

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

8

ІІ

Поліїт Валентина Олегівна

11

Шусь Діана Оександрівна

21.09.2004

Новоукраїнський   навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа

І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови – гімназії  "Лідер"

8

ІІІ

Каєнко Олександр Васильович

12

Жорнова Анна Віталіївна

26.04.2004

Новоукраїнський   навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа

І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови – гімназії  "Лідер"

8

ІІІ

Каєнко Олександр Васильович

13

Чабан Анастасія Сергіївна

23.01.2004

 

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4

8

ІІІ

Кривошея Алла Вікторівна

14

Климчук Анастасія Олександрівна

22.01.2004

Новоукраїнський навчально-виховний комплекс № 8 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад"

8

ІІІ

Дейкун Тетяна Вікторівна

15

Травкіна Мар'яна Олегівна

14.11.2002

Новоукраїнський   навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа

І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови – гімназії  "Лідер"

9

І

Каєнко Олександр Васильович

16

Титенко Анастасія Сергіївна

04.01.2003

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

9

І

Унцеску Ірина Володимирівна

17

Савчук Володимир Андрійович

11.11.2002

Філія "Загальноосвітня школа № 3" Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6

9

ІІ

Гордієнко Людмила Дмитрівна

18

Вороніченко Анастасія Андріївна

 

15.10.2003

Новоукраїнський   навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа

І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови – гімназії  "Лідер"

9

ІІІ

Каєнко Олександр Васильович

19

Луценко Юлія Володимирівна

10.08.2003

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

9

ІІІ

Поліїт Валентина Олегівна

20

Старенченко Назар Володимирович

04.04.2002

Новоукраїнський   навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа

І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови – гімназії  "Лідер"

10

І

Каєнко Олександр Васильович

21

Шерстюкова Римма Юріївна

31.10.2002

Новоукраїнський   навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа

І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови – гімназії  "Лідер"

10

І

Каєнко Олександр Васильович

22

Мусієнко Аліна Віталіївна

11.07.2002

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4

10

ІІ

Зосім Світлана Володимирівна

23

Ісаєнко Христина Олегівна

21.03.2002

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4

10

ІІ

Зосім Світлана Володимирівна

24

Колісник Ірина Платонівна

16.05.2002

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

10

ІІІ

Осадча Ірина Вадимівна

25

Чорноморець Анастасія Олександрівна

03.09.2002

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

11

І

Поліїт Валентина Олегівна

26

Кивгила Альвіна Іванівна

25.12.2000

Новоукраїнський   навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа

І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови – гімназії  "Лідер"

11

І

Каєнко Олександр Васильович

27

Колісник Ілона Григорівна

23.01.2001

Новоукраїнський   навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа

І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови – гімназії  "Лідер"

11

ІІ

Каєнко Олександр Васильович

28

Колпак Анастасія Олегівна

08.10.2000

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

11

ІІ

Поліїт Валентина Олегівна

29

Куртишан Каріна Миколаєївна

29.11.2000

Філія "Загальноосвітня школа № 3" Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6

11

ІІІ

Гордієнко Людмила Дмитрівна

30

Горват Ірина Миколаївна

11.08.2001

Філія "Загальноосвітня школа № 1" Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6

11

ІІІ

Правник Римма Анатоліївна

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *