Результати ІІ (міського) етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови

Результати

ІІ (міського) етапу Всеукраїнської олімпіади з англійської мови 09.12.2017 року

 

Прізвище,  ім’я,  по  батькові  учня

Число,  місяць,  рік  народження  учня

Найменування навчального закладу

Клас

навчання

Місце зайняте  на

ІІ етапі олімпіади

Прізвище. ім'я, по батькові працівника, який підготував учня

 

1

Огородній Богдан Ігорович

02.10.2003

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

8

І

Андріяш Наталія Михайлівна

2

Корінний Богдан Олександрович

08.07.2004

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

8

ІІ

Стеценко Віта Станіславівна

3

Чумак Євгенія Ігорівна

03.02.2004

Новоукраїнський   навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа

І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови – гімназії  "Лідер"

8

ІІ

Бандюк Альона Володимирівна

4

Елізбарян Ерна Арменаківна

09.10.2004

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

8

ІІ

Андріяш Наталія Михайлівна

5

Януш Максим Віталійович

12.01.2004

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4

8

ІІІ

Вовкотруб Вікторія Володимирівна

6

Вороніченко Анастасія Андріївна

15.10.2003

Новоукраїнський   навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа

І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови – гімназії  "Лідер"

9

І

Бандюк Альона Володимирівна

7

Поповкін Максим Віталійович

20.03.2003

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

9

ІІ

Стеценко Віта Станіславівна

8

Ворніченко Тетяна Олександрівна

21.07.2003

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

9

ІІ

Плігіна Олена Валеріївна

9

Левицький Євген Васильович

07.02.2003

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4

9

ІІ

Кіслова Тетяна Василівна

10

Плігіна Вікторія Віталіївна

25.02.2003

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

9

ІІІ

Плігіна Олена Валеріївна

11

Патратій Анна Василівна

31.03.2003

Філія "Загальноосвітня школа № 1" Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6

9

ІІІ

Баран Оксана Йосипівна

12

Добрицька Анжеліка Василівна

03.02.2003

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

9

ІІІ

Андріяш Наталія Михайлівна

13

Тєплов Максим Геннадійович

14.08.2003

Новоукраїнський навчально-виховний комплекс № 8 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад"

9

ІІІ

Третяк Наталія Олександрівна

14

Гавриш Юрій Юрійович

13.07.2002

Новоукраїнський   навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа

І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови – гімназії  "Лідер"

 

10

І

Нігай Олена Євгеніївна

15

Болтян Ілля Сергійович

15.07.2002

Новоукраїнський   навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа

І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови – гімназії  "Лідер"

 

10

І

Нігай Олена Євгеніївна

16

Новікова Дар'я

11.06.2002

Новоукраїнський   навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа

І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови – гімназії  "Лідер"

 

10

ІІ

Нігай Олена Євгеніївна

17

Яковлєва Іванна Сергіївна

28.09.2002

Новоукраїнський   навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа

І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови – гімназії  "Лідер"

10

ІІ

Нігай Олена Євгеніївна

18

Старенченко Назар Володимирович

04.04.2002

Новоукраїнський   навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа

І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови – гімназії  "Лідер"

10

ІІІ

Яковлєва Лариса Миколаївна

19

Шевченко Ілля Сергійович

14.06.2002

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4

10

ІІІ

Кіслова Тетяна Василівна

20

Кузьмович Богдан Володимирович

17.08.2001

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

11

І

Стеценко Віта Станіславівна

21

Чорноморець Анастасія Олександрівна

03.09.2002

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

11

ІІ

Стеценко Віта Станіславівна

22

Прокопова Анна Геннадіївна

21.12.2000

Новоукраїнський   навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа

І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови – гімназії  "Лідер"

11

ІІ

Бандюк Альона Володимирівна

23

Тєплов Вадим Геннадійович

10.05.2001

Новоукраїнський навчально-виховний комплекс № 8 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад"

11

ІІ

Третяк Наталія Олександрівна

24

Гаршанов Денис Володимирович

11.09.2001

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

11

ІІІ

Андріяш Наталія Михайлівна

25

Яворський Вадим Віталійович

24.06.2001

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

11

ІІІ

Стеценко Віта Станіславівна

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *