Результати ІІ (міського) етапу  Всеукраїнської   олімпіади з  біології

Результати

ІІ (міського) етапу 

Всеукраїнської   олімпіади з  біології  03.12.2017 року

 

 

Прізвище,  ім’я,  по  батькові  учня

Число,  місяць,  рік  народження  учня

Найменування навчального закладу

Клас

навчання

Місце зайняте  на

ІІ етапі олімпіади

Прізвище. ім'я, по батькові працівника, який підготував учня

 

1

Огородній Богдан Ігорович

02.10.2003

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

8

І

Долгоєр Наталія Анатоліївна

2

Куртишанов Андрій Станіславович

05.04.2004

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

8

І

Долгоєр Наталія Анатоліївна

3

Бузько Юлія Анатоліївна

31.08.2004

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

8

ІІ

Долгоєр Наталія Анатоліївна

4

Кобернюк Вікторія Вікторівна

27.04.2004

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

8

ІІ

Беник Галина Володимирівна

5

Донченко Ірина Вікторівна

29.08.2004

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

8

ІІ

Беник Галина Володимирівна

6

Максимець Ірина Вікторівна

20.02.2004

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

8

ІІІ

Беник Галина Володимирівна

7

Жорнова Анна Віталіївна

26.04.2004

Новоукраїнський   навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа

І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови – гімназії  "Лідер"

8

ІІІ

Андрейченко Людмила Іванівна

8

Климчук Анастасія Олександрівна

22.01.2004

Новоукраїнський навчально-виховний комплекс № 8 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад"

8

ІІІ

Соколенко Єлизавета Михайлівна

9

Титенко Анастасія Сергіївна

04.01.2003

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

9

І

Долгоєр Наталія Анатоліївна

10

Жуков Андрій Павлович

13.12.2002

Новоукраїнський навчально-виховний комплекс № 8 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад"

9

ІІ

Соколенко Єлизавета Михайлівна

11

Петренко Анастасія Сергіївна

10.08.2003

Філія "Загальноосвітня школа № 1" Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6

9

ІІІ

Парфентьєва Ганна Сергіївна

12

Мелешко Євгенія Володимирівна

13.09.2002

Новоукраїнський навчально-виховний комплекс № 8 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад"

10

І

Соколенко Єлизавета Михайлівна

13

Верескун Владислав Валерійович

20.07.2001

Новоукраїнський навчально-виховний комплекс № 8 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад"

10

ІІ

Соколенко Єлизавета Михайлівна

14

Опря Валерія Валеріївна

13.07.2002

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

10

ІІІ

Долгоєр Наталія Анатоліївна

15

Болтян Ілля Сергійович

15.07.2002

Новоукраїнський   навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа

І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови – гімназії  "Лідер"

 

10

ІІІ

Андрейченко Людмила Іванівна

16

Сергієнко  Дарина Сергіївна

 

09.04.2001

Філія "Загальноосвітня школа № 3" Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6

11

І

Ворона Людмила Миколаївна

17

Беседа Валентина Юріївна

15.10.2001

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4

11

І

Соколенко Сергій Михайлович

18

Авраменко Дар'я Миколаївна

08.02.2001

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

11

ІІ

Беник Галина Володимирівна

19

Депутат Анастасія Григорівна

21.12.2001

Новоукраїнський навчально-виховний комплекс № 8 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад"

11

ІІІ

Соколенко Єлизавета Михайлівна

20

Калітіна Олександра Миколаївна

05.06.2001

Новоукраїнський   навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа

І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови – гімназії  "Лідер"

 

11

ІІІ

Андрейченко Людмила Іванівна