Результати ІІ (міського) етапу  VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді  імені Тараса Шевченка

Результати

ІІ (міського) етапу  VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу

учнівської та студентської молоді  імені Тараса Шевченка 02.12.2017 року

 

Прізвище,  ім’я,  по  батькові  учня

Число,  місяць,  рік  народження  учня

Найменування навчального закладу

Клас

навчання

Місце зайняте  на

ІІ етапі олімпіади

Прізвище. ім'я, по батькові працівника, який підготував учня

 

1

Ворона Аліна Анатоліївна

05.01.2007

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

5

І

Корінна Ольга Вікторівна

2

Новосад Надія Вікторівна

14.11.2006

Воронівська філія Новоукраїнського навчально-виховного комплексу № 8 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад"

5

І

Купріяненко Олена Анатоліївна

3

Драган Крістіна Геннадіївна

02.12.2007

Новоукраїнський   навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа

І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови – гімназії  "Лідер"

 

5

І

Яценко Лариса Віталіївна

 

 

4

Гуйван Єлизавета Олегівна

29.08.2007

 

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

5

ІІ

Корінна Ольга Вікторівна

5

Подінєжна Єлизавета Віталіївна

07.02.2007

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

5

ІІ

Корінна Ольга Вікторівна

6

Аніпченко Анастасія Ігорівна

05.07.2007

Філія "Загальноосвітня школа № 3" Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6

5

ІІ

Сергієнко Оксана Григорівна

7

Русол Влада Володимирівна

10.07.2007

Філія "Загальноосвітня школа № 3" Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6

5

ІІ

Сергієнко Оксана Григорівна

8

Левченко Ігор Олегович

01.09.2007

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4

5

ІІІ

Ломака Жанна Валентинівна

9

Цьома Тетяна Юріївна

29.08.2007

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

5

ІІІ

Корінна Ольга Вікторівна

10

Гончаренко Максим Сергійович

24.08.2007

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

5

ІІІ

Корінна Ольга Вікторівна

11

Довженко Анна Олексіївна

22.07.2007

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

5

ІІІ

Черненко Валентина Володимирівна

12

Сенюра Максим Олександрович

13.05.2007

Новоукраїнський навчально-виховний комплекс № 8 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад"

5

ІІІ

Трибулько Людмила Леонідівна

13

Москвяк Оксана Дмитрівна

27.02.2006

Новоукраїнський навчально-виховний комплекс № 8 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад"

6

І

Нікітченко Людмила Леонідівна

14

Кузьмович Марина Володимирівна

11.04.2006

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

6

ІІ

Бончук Олена Олександрівна

15

Гетьманенко Людмила Олександрівна

30.12.2005

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

6

ІІ

Бончук Олена Олександрівна

16

Панченко Марина Олександрівна

28.07.2006

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4

6

ІІ

Нешкреба Алла Іванівна

17

Кудімов Назар Юрійович

17.01.2006

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4

6

ІІІ

Зосім Світлана Володимирівна

18

Соколенко Анастасія Олександрівна

 

02.03.2006

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4

6

ІІІ

Ломака Жанна Валентинівна

19

Кобцева Ліна Ігорівна

19.04.2005

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

7

І

Бончук Олена Олександрівна

20

Здохлій Ілля Олександрович

14.08.2005

Філія "Загальноосвітня школа № 3" Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6

7

ІІ

Аношкіна Галина Григорівна

21

Гребенюк Юлія Романівна

22.07.2005

Новоукраїнський   навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа

І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови – гімназії  "Лідер"

 

7

ІІ

Гребенюк Наталія Володимирівна

 

22

Кучук Павло Юрійович

11.05. 2005

05.11.2005

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

7

ІІІ

Дробот Наталія Валентинівна

23

Гучек Дарина Олександрівна

19.01.2005

Новоукраїнський навчально-виховний комплекс № 8 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад"

7

ІІІ

Трибулько Людмила Леонідівна

24

Борщ Вікторія Юріївна

25.02.2005

Воронівська філія Новоукраїнського навчально-виховного комплексу № 8 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад"

7

ІІІ

Купріяненко Олена Анатоліївна

25

Бузько Юлія Анатоліївна

31.08.2004

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

8

І

Черненко Валентина Володимирівна

26

Шевченко Богдан Павлович

28.04.2004

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4

8

ІІ

Добровольська Алла Анатоліївна

27

Ганічкіна Євгенія Євгеніївна

02.05.2004

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4

8

ІІ

Добровольська Алла Анатоліївна

28

Донченко Ірина Вікторівна

29.08.2004

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

8

ІІІ

Дробот Наталія Валентинівна

29

Чабан Анастасія Сергіївна

23.01.2004

 

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4

8

ІІІ

Добровольська Алла Анатоліївна

30

Савчук Володимир Андрійович

11.11.2002

Філія "Загальноосвітня школа № 3" Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6

9

І

Аношкіна Галина Григорівна

31

Прокопова Рената Олегівна

11.01.2002

11.12.2002

Воронівська філія Новоукраїнського навчально-виховного комплексу № 8 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад"

9

І

Купріяненко Олена Анатоліївна

32

Вороніченко Тетяна Олександрівна

21.07.2003

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

9

ІІ

Дробот Наталія Валентинівна

34

Луценко Юлія Володимирівна

10.08.2003

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

9

ІІ

Дробот Наталія Валентинівна

35

Титенко Анастасія Сергіївна

04.01.2003

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

9

ІІ

Унцеску Ірина Володимирівна

36

Вороніченко Анастасія Андріївна

15.10.2003

Новоукраїнський   навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа

І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови – гімназії  "Лідер"

 

9

ІІ

Мартинюк Ольга Миколаївна

37

Петренко Анастасія Сергіївна

10.08.2003

Філія "Загальноосвітня школа № 1" Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6

9

ІІІ

Колісник Лілія Валентинівна

38

Патратій Анна Василівна

31.03.2003

Філія "Загальноосвітня школа № 1" Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6

9

ІІІ

Колісник Лілія Валентинівна

39

Сеник Анна Олександрівна

08.11 2002

 

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4

9

ІІІ

Ломака Жанна Валентинівна

40

Шевчук Євгенія Олегівна

04.09.2003

Новоукраїнський навчально-виховний комплекс № 8 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад"

9

ІІІ

Нікітченко Людмила Іванівна

41

Стратієнко Богдан Сергійович

07.09.2003

Новоукраїнський навчально-виховний комплекс № 8 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад"

9

ІІІ

Нікітченко Людмила Іванівна

42

Ніколенко Анастасія Анатоліївна

02.04.2002

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4

9

ІІІ

Нешкреба Алла Іванівна

43

Яковлєва Іванна Сергіївна

28.09.2002

Новоукраїнський   навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа

І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови – гімназії  "Лідер"

 

10

І

Яценко Лариса Віталіївна

 

 

44

Романова Анастасія Анатоліївна

26.11.2002

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

10

ІІ

Бончук Олена Олександрівна

45

Шевченко Ілля Сергійович

14.06.2002

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4

10

ІІ

Ломака Жанна Валентинівна

46

Стеценко Тетяна Сергіївна

28ю09.2002

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

10

ІІІ

Бончук Олена Олександрівна

47

Чорноморець Анастасія Олександрівна

03.09.2002

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

11

І

Черненко Валентина Володимирівна

48

Депутат Анастасія Григорівна

21.12.2001

Новоукраїнський навчально-виховний комплекс № 8 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад"

11

ІІ

Трибулько Людмила Леонідівна

49

Колпак Анастасія Олегівна

08.10.2000

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

11

ІІІ

Черненко Валентина Володимирівна

50

Горват Ірина Миколаївна

11.08.2001

Філія "Загальноосвітня школа № 1" Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6

11

ІІІ

Колісник Лілія Валентинівна

51

Прокопова Анна Геннадіївна

21.12.2000

Новоукраїнський   навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа

І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови – гімназії  "Лідер"

 

11

ІІІ

Мартинюк Ольга Миколаївна

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *