Результати ІІ (міського) етапу   Всеукраїнської   олімпіади з  трудового навчання  

Результати

ІІ (міського) етапу  

Всеукраїнської   олімпіади з  трудового навчання  02.12.2017 року

Прізвище,  ім’я,  по  батькові  учня

Число,  місяць,  рік  народження  учня

Найменування навчального закладу

Клас

навчання

Місце зайняте  на

ІІ етапі олімпіади

Прізвище. ім'я, по батькові працівника, який підготував учня

 

1

Іщенко Анастасія Валеріївна

26.04.2003

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4

9

І

Червоненко Геннадій Вікторович

2

Беседа Олександр Юрійович

14.11.2003

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4

9

І

Червоненко Геннадій Вікторович

3

Жорнова Анна Віталіївна

03.02.2004

Новоукраїнський   навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа

І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови – гімназії  "Лідер"

8

ІІ

Сливчук Надія Михайлівна

4

Клюєва Ольга Олегівна

20.05.2004

Новоукраїнський   навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа

І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови – гімназії  "Лідер"

8

ІІ

Сливчук Надія Михайлівна

5

Попруга Аліна Костянтинівна

16.08.2003

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

9

ІІІ

Бубнова Алла Петрівна

6

Ігнатьєва Ірина Сергіївна

23.09.2003

Новоукраїнський навчально-виховний комплекс № 8 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад"

9

ІІІ

Онищенко Світлана Петрівна

7

Лимарь Тетяна Анатоліївна

25.03.2003

Воронівська філія Новоукраїнського навчально-виховного комплексу № 8 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад"

9

ІІІ

Котик Тетяна Миколаївна

8

Яриш Вікторія Сергіївна

28.10.2001

Філія "Загальноосвітня школа № 3" Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6

11

І

Двойних Юлія Миколаївна

9

Рябенький Дмитро Вікторович

31.10.2001

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4

11

І

Червоненко Геннадій Вікторович

10

Матяш Дмитро Олександрович

28.06.2002

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4

11

ІІ

Червоненко Геннадій Вікторович

11

Андрейченко Юлія Юріївна

30.11.2001

Філія "Загальноосвітня школа № 3" Новоукраїнської загальноосвітної школи І-ІІІ ступенів № 6

11

ІІ

Двойних Юлія Миколаївна

12

Лапа Росина Валеріївна

26.03.2001

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

11

ІІ

Бубнова Алла Петрівна

13

Кучук Анна Юріївна

25.12.2002

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

10

ІІІ

Бубнова Алла Петрівна

14

Зварич Ірина Вікторівна

23.04.2001

Філія "Загальноосвітня школа № 1" Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6

11

ІІІ

Іванов Ігор Володимирович

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *