У Кропивницькому визначилися чемпіони області з брейн-рингу

У Кропивницькому визначилися чемпіони області з брейн-рингу

     Продовжується XIX обласний чемпіонат з інтелектуальних ігор серед школярів сезону 2017/2018 навчального року. Після першого – заочного – етапу переможці регіональних відборів 26 листопада зустрілися у Кропивницькому, щоб визначити найсильніших у змаганнях з брейн-рингу.

     Молодшу групу склали 17 команд. Від Новоукраїнки тут грали чемпіони міста – «Вакуум» (НВК №8). Команда третьою завершила груповий турнір (3 перемоги і 2 поразки), але у іграх плей-офф пропустила вперед майбутнього чемпіона – «Лідер» з обласного центру – та олександрійський «Супрім» і в чвертьфінал не потрапила.

     У старшій групі змагались 13 команд. Новоукраїнку представляли чемпіони – «Выше крыши» – та запрошений за квотою міського клубу «Тік-так» (обидві команди створені на базі гімназії «Лідер» і представляють міський ЦДЮТ). «Тік-так» відмінно пройшов обидва групові турніри і в чвертьфіналі здолав «Клітинку» (Володимирівка Кіровоградського району). Втім, у півфіналі на додатковому питанні поступився маловищанам і задовольнився третім місцем, буквально вирвавши останню перемогу у команди «Dream Team» з Побужжя.     

     «Выше крыши» стартували не так упевнено – два других місця у групах, – але для виходу в ¼ фіналу цього вистачило. Далі послідовно були «винесені» потенційні лідери «Форс-мажор» (Кропивницький) та вже згаданий «Dream Team», а у нервовому фіналі перед ново українцями капітулював «Глупый борсук» з Малої Виски.

     Ще два етапи обласного чемпіонату відбудуться вже у новому році, і ми чекаємо вдалої гри наших земляків. А «Выше крыши» бажаємо успіху на Чемпіонаті України з брейн-рингу. Час потренуватися ще є!