Семінар учителів других класів на тему “Продуктивний урок – основна організаційна форма розвитку творчості учнів”

24 листопада 2017 року відбувся постійно діючий семінар учителів других класів  на тему "Продуктивний урок – основна організаційна форма розвитку творчості учнів". Цього дня учителів гостинно зустрічала Воронівська філія Новоукраїнського НВК № 8 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад".

Завідувач філії Коваленко Валентина Степанівна провела заочну екскурсію "Рідна школа", розповіла про прекрасних педагогів, які працювали і сьогодні працюють у стінах закладу.

Учитель початкових класів філії  Арсірій Ганна Михайлівна  презентувала свій досвід роботи на тему "Формування читацької компетентності молодшого школяра" та провела майстер-клас на тему "Урок навчання грамоти у новій українській школі". Присутні вчителі отримали корисні знання та навички, які в подальшому використовуватимуть у своїй роботі.

Учасники семінару були запрошені на виховний захід "Моє рідне село". У кожного наверталися на очі сльози від українських пісень, які співали діти та щеміло в серці від тепла, людяності, щирості, яку випромінювали дитячі оченята.

Приємно вражені вчителі дякували  Коваленко Валентину Степнівну та всьому педагогічному колективу за теплу зустріч, щире слово, незабутні враження.