Результати ІІ (міського) етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії

Результати

ІІ (міського) етапу 

Всеукраїнської   олімпіади з  хімії  26.11.2017 року

Прізвище,  ім’я,  по  батькові  учня

Число,  місяць,  рік  народження  учня

Найменування навчального закладу

Клас

навчання

Місце зайняте  на

ІІ етапі олімпіади

Прізвище. ім'я, по батькові працівника, який підготував учня

 

1

Кучук Павло Юрійович

11.05.2005

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

7

І

Тітенко Тетяна Сергіївна

2

Коваленко Юлія Олегівна

20.07.2005

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

7

І

Тітенко Тетяна Сергіївна

3

Здохлій Ілля Олександрович

14.08.2005

Філія "Загальноосвітня школа № 3" Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6

7

ІІ

Ворона Людмила Миколаївна

4

Іщенко Анна Сергіївна

17.07.2005

Філія "Загальноосвітня школа № 3" Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6

7

ІІ

Ворона Людмила Миколаївна

5

Яворська Юлія Володимирівна

13.07.2005

Філія "Загальноосвітня школа № 3" Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6

7

ІІ

Ворона Людмила Миколаївна

6

Айткулова Альбіна Рахимівна

26.05.2004

Новоукраїнський   навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа

І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови – гімназії  "Лідер"

7

ІІ

Тоток Тетяна Василівна

7

Гучек Дарина Олександрівна

19.01.2005

Новоукраїнський навчально-виховний комплекс № 8 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад"

7

ІІІ

Жукова Оксана Володимирівна

8

Пильщик Антоніна Іванівна

02.02.2005

Новоукраїнський навчально-виховний комплекс № 8 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад"

7

ІІІ

Жукова Оксана Володимирівна

9

Огородній Богдан Ігорович

02.10.2003

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

8

І

Тітенко Тетяна Сергіївна

10

Кухновець Сергій Станіславович

23.12.2003

Філія "Загальноосвітня школа № 3" Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6

8

ІІ

Ворона Людмила Миколаївна

11

Романескул Артем Сергійович

29.11.2003

Філія "Загальноосвітня школа № 3" Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6

8

ІІ

Ворона Людмила Миколаївна

12

Максимець Ірина Вікторівна

20.02.2004

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

8

ІІІ

Тітенко Тетяна Сергіївна

13

Беззадіна Марина Олегівна

23.03.2004

Новоукраїнський навчально-виховний комплекс № 8 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад"

8

ІІІ

Жукова Оксана Володимирівна

14

Климчук Анастасія Олександрівна

22.01.2004

Новоукраїнський навчально-виховний комплекс № 8 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад"

8

ІІІ

Жукова Оксана Володимирівна

15

Гриценко Анна Костянтинівна

04.05.2004

Новоукраїнський навчально-виховний комплекс № 8 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад"

8

ІІІ

Жукова Оксана Володимирівна

16

Жуков Андрій Павлович

13.12.2003

Новоукраїнський навчально-виховний комплекс № 8 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад"

9

І

Жукова Оксана Володимирівна

17

Варениця Владислов Валерійович

04.03.2003

Новоукраїнський навчально-виховний комплекс № 8 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад"

9

ІІ

Жукова Оксана Володимирівна

18

Савчук Володимир Андрійович

11.11.2002

Філія "Загальноосвітня школа № 3" Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6

9

ІІ

Ворона Людмила Миколаївна

19

Козацька Софія Максимівна

29.07. 2003

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

9

ІІІ

Тітенко Тетяна Сергіївна

20

Проскурняк Олена Іванівна

08.08.2003

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4

9

ІІІ

Соколенко Сергій Миколайович

21

Бондарева Ірина Олегівна

07.06.2002

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4

10

І

Соколенко Сергій Миколайович

22

Мусієнко Аліна Віталіївна

11.07.2002

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4

10

ІІ

Соколенко Сергій Миколайович

23

Верескун Владислав Валерійович

20.07.2001

Новоукраїнський навчально-виховний комплекс № 8 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад"

10

ІІ

Жукова Оксана Володимирівна

24

Сергієнко Дарина Сергіївна

09.04.2001

Філія "Загальноосвітня школа № 3" Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6

11

І

Ворона Людмила Миколаївна

25

Беседа Валентина Юріївна

15.10.2001

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4

11

ІІ

Соколенко Сергій Миколайович

26

Новікова Яна Олександрівна

13.04.2001

Новоукраїнський навчально-виховний комплекс № 8 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад"

11

ІІ

Жукова Оксана Володимирівна

27

Депутат Анастасія Григорівна

21.12.2001

Новоукраїнський навчально-виховний комплекс № 8 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад"

11

ІІІ

Жукова Оксана Володимирівна

28

Зеленков Валерій Олександрович

23.02.2001

Новоукраїнський навчально-виховний комплекс № 8 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад"

11

ІІІ

Жукова Оксана Володимирівна

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *