Результати ІІ (міського) етапу Всеукраїнської олімпіади з математики

Щиро вітаємо учнів, які стали переможцями Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових  дисциплін у 2017/2018 навчальному році.

Також вітаємо вчителів, які підготували переможців та просимо прийняти слова щирої вдячності за високий професіоналізм і кропітку працю!

Всім учасникам бажаємо міцного здоров'я, наснаги та подальших творчих успіхів!

Результати

ІІ (міського) етапу  

Всеукраїнської   олімпіади з  математики  18.11.2017 року

Прізвище,  ім’я,  по  батькові  учня

Число,  місяць,  рік  народження  учня

Найменування навчального закладу

Клас

навчання

Місце зайняте  на

ІІ етапі олімпіади

Прізвище. ім'я, по батькові працівника, який підготував учня

 

1

Гончарова Катерина Анатоліївна

30.06.2005

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4

6

ІІІ

Іванова Катерина Василівна

2

Кудімов Назар Юрійович

17.01.2006

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4

6

ІІІ

Іванова Катерина Василівна

3

Москвяк Оксана Дмитрівна

27.02.2006

Новоукраїнський навчально-виховний комплекс № 8 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад"

6

ІІІ

Коваленко Людмила Валеріївна

4

Іщенко Анна Сергіївна

28.03.2005

Філія "Загальноосвітня школа № 3" Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6

7

І

Тикул Ольга Борисівна

5

Кучук Павло Юрійович

11.05.2005

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

7

ІІ

Ріктор Людмила Іванівна

6

Гучек Дарина Олександрівна

19.01.2005

Новоукраїнський навчально-виховний комплекс № 8 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад"

7

ІІ

Коваленко Людмила Валеріївна

7

Здохлій Ілля Олександрович

14.08.2005

Філія "Загальноосвітня школа № 3" Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6

7

ІІІ

Тикул Ольга Борисівна

8

Гребенюк Юлія Романівна

22.07.2005

Новоукраїнський   навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа

І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови – гімназії  "Лідер"

 

7

ІІІ

Іванова  Тетяна Макарівна

9

Огородній Богдан Ігорович

02.10.2003

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

8

І

Дейкун Наталія Миколаївна

10

Жир Олексій Сергійович

29.09.2003

Новоукраїнський навчально-виховний комплекс № 8 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад"

8

ІІ

Коваленко Людмила Валеріївна

11

Чабан Анастасія Сергіївна

23.01.2004

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4

8

ІІІ

Іванова Катерина Василівна

12

Савчук Володимир Андрійович

11.11.2002

Філія "Загальноосвітня школа № 3" Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6

9

І

Іванова Оксана Георгіївна

13

Варениця Владислав Валерійович

04.03.2003

Новоукраїнський навчально-виховний комплекс № 8 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад"

9

ІІ

Коваленко Людмила Валеріївна

14

Стецюренко Ілля Станіславович

28.08.2003

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

9

ІІІ

Маленька Юлія Миколаївна

15

НіколенкоАнастасія Анатоліївна

02.04.2002

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4

9

ІІІ

Склипус Ірина Олександрівна

16

Шевченко Ілля Сергійович

14.06.2002

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4

10

ІІІ

Іванова Катерина Василівна

17

Здохлій Данило Олександрович

09.11.2001

Філія "Загальноосвітня школа № 3" Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6

11

І

Іванова Оксана Георгіївна

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *