Результати ІІ (міського) етапу Всеукраїнської олімпіади з  історії

Результати

ІІ (міського) етапу  

Всеукраїнської   олімпіади з  історії  19.11.2017 року

Прізвище,  ім’я,  по  батькові  учня

Число,  місяць,  рік  народження  учня

Найменування навчального закладу

Клас

навчання

Місце зайняте  на

ІІ етапі олімпіади

Прізвище. ім'я, по батькові працівника, який підготував учня

 

1

Ренчинська Вікторія Анатоліївна

06.05.2004

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

8

І

Мамалига Наталія Георгіївна

2

Чабан Анастасія Сергіївна

23.01.2004

 

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4

8

ІІ

Червоненко Людмила Миколаївна

3

Ганічкіна Євгенія Євгеніївна

02.05.2004

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4

8

ІІ

Червоненко Людмила Миколаївна

4

Бузько Юлія Анатоліївна

31.08.2004

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

8

ІІІ

Мамалига Наталія Георгіївна

5

Зубейко Єлизавета Русланівна

27.12.2003

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

8

ІІІ

Мамалига Наталія Георгіївна

6

Яковлєв Андрій Сергійович

15.03.2004

Мар'янопільська філія Новоукраїнського навчально-виховного комплексу № 8 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад"

8

ІІІ

Семенова Світлана Василівна

7

Титенко Анастасія Сергіївна

04.01.2003

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

9

І

Чорноморець Любов Костянтинівна

8

Левицький Євген Васильович

07.02.2003

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4

9

ІІІ

Галацька Олена Анатоліївна

9

Мазур Софія Юріївна

31.05.2003

Новоукраїнський   навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа

І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови – гімназії  "Лідер"

 

9

ІІІ

Гнатенко Світлана Петрівна

10

Вороніченко Анастасія Андріївна

15.10.2003

Новоукраїнський   навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа

І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови – гімназії  "Лідер"

 

9

ІІІ

Гнатенко Світлана Петрівна

11

Ватульов Святослав Русланович

02.08.2004

Новоукраїнський навчально-виховний комплекс № 8 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад"

9

ІІІ

Руденко Лілія Василівна

12

Ісаєнко Христина Олегівна

21.03.2002

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4

10

ІІ

Червоненко Людмила Миколаївна

13

Лисак Юлія Василівна

22.07.2002

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4

10

ІІІ

Червоненко Людмила Миколаївна

14

Болтян Ілля Сергійович

15.07.2002

Новоукраїнський   навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа

І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови – гімназії  "Лідер"

 

10

ІІІ

Гнатенко Світлана Петрівна

15

Кузьмович Богдан Володимирович

17.08.2001

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

11

ІІ

Чернова Ірина Вікторівна

16

Колпак Анастасія Олегівна

08.10.2000

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

11

ІІІ

Чернова Ірина Вікторівна

17

Гаршанов Денис Володимирович

21.09.2001

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

11

ІІІ

Чернова Ірина Вікторівна

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *