Результати ІІ (міського) етапу ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Результати

ІІ (міського) етапу 

ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 12.11.2017 року

Прізвище,  ім’я,  по  батькові  учня

Число,  місяць,  рік  народження  учня

Найменування навчального закладу

Клас

навчання

Місце зайняте  на

ІІ етапі олімпіади

Прізвище. ім'я, по батькові працівника, який підготував учня

 

1

Ворона Аліна Анатоліївна

05.01.2007

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

5

І

Корінна Ольга Вікторівна

2

Мачалюк Олександра Олександрівна

09.01.2007

Новоукраїнський навчально-виховний комплекс № 8 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад"

5

І

Доценко Оксана Григорівна

3

Снєгур Богдана Геннадіївна

28.01.2007

Філія "Загальноосвітня школа № 1" Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6

5

І

Правник Римма Анатоліївна

4

Подінєжна Єлизавета Віталіївна

07.02.2007

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

5

ІІ

Корінна Ольга Вікторівна

5

Данілова Дар'я Олегівна

22.02.2007

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

5

ІІ

Корінна Ольга Вікторівна

6

Гончаренко Максим Сергійович

24.08.2007

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

5

ІІ

Корінна Ольга Вікторівна

7

Довженко Анна Олександрівна

22.07.2007

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

5

ІІ

Черненко Валентина Володимирівна

7

Русол Влада Володимирівна

10.07.2007

Філія "Загальноосвітня школа № 3" Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6

5

ІІ

Сергієнко Оксана Григорівна

8

Аніпченко Анастасія Ігорівна

05.07.2007

Філія "Загальноосвітня школа № 3" Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6

5

ІІ

Сергієнко Оксана Григорівна

9

Левченко Ігор Олегович

01.09.2007

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4

5

ІІ

Ломака Жанна Валентинівна

10

Гуйван Єлизавета Олегівна

29.09.2007

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

5

ІІІ

Корінна Ольга Вікторівна

11

Цьома Тетяна Юріївна

29.08.2007

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

5

ІІІ

Корінна Ольга Вікторівна

12

Матвійчук Аліна Ігорівна

27.03.2007

Новоукраїнський   навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа

І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови – гімназії  "Лідер"

 

5

ІІІ

Яценко Лариса Віталіївна

 

 

13

Лузяніна Валерія Євгенівна

27.01.2007

Новоукраїнський   навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа

І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови – гімназії  "Лідер"

 

5

ІІІ

Яценко Лариса Віталіївна

 

 

14

Шиттєва Валерія Аттілівна

01.06.2007

Новоукраїнський   навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа

І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови – гімназії  "Лідер"

 

5

ІІІ

Яценко Лариса Віталіївна

 

 

15

Кузьмович Марина Володимирівна

11.04.2006

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

6

І

Бончук Олена Олександрівна

16

Москвяк Оксана Дмитрівна

27.02.2006

Новоукраїнський навчально-виховний комплекс № 8 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад"

6

І

Нікітченко Людмила Леонідівна

17

Соколенко Тетяна Олександрівна

02.03.2006

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4

6

ІІ

Ломака Жанна Валентинівна

18

Ярушкевич Дар'я Вікторівна

22.04.2006

Новоукраїнський   навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа

І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови – гімназії  "Лідер"

 

6

ІІ

Яценко Лариса Віталіївна

 

 

19

Мороз Олександра Андріївна

12.05.2006

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

6

ІІІ

Бончук Олена Олександрівна

20

Гетьманенко Людмила Олександрівна

30.12.2005

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

6

ІІІ

Бончук Олена Олександрівна

21

Пшевлодська Поліна Євгенівна

21.06.2006

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4

6

ІІІ

Зосім Світлана Володимирівна

22

Гучек Дарина Олександрівна

19.01.2005

Новоукраїнський навчально-виховний комплекс № 8 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад"

7

І

Трибулько Людмила Леонідівна

23

Здохлій Ілля Олександрович

14.08.2005

Філія "Загальноосвітня школа № 3" Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6

7

ІІ

Аношкіна Галина Григорівна

24

Яворська Юлія Михайлівна

13.07.2005

Філія "Загальноосвітня школа № 3" Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6

7

ІІ

Аношкіна Галина Григорівна

25

Орлов Денис Олександрович

22.09.2005

Філія "Загальноосвітня школа № 1" Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6

7

ІІІ

Колісник Лілія Валентинівна

26

Гребенюк Юлія Романівна

22.07.2005

Новоукраїнський   навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа

І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови – гімназії  "Лідер"

 

7

ІІІ

Яценко Лариса Віталіївна

 

 

27

Бузько Юлія Анатоліївна

31.08.2004

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

8

І

Черненко Валентина Володимирівна

28

Зубейко Єлизавета Русланівна

27.12.2003

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

8

ІІ

Дробот Наталія Валентинівна

29

Ганічкіна Євгенія Євгеніївна

02.05.2004

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4

8

ІІ

Добровольська Алла Анатоліївна

30

Чабан Анастасія Сергіївна

23.01.2004

 

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4

8

ІІ

Добровольська Алла Анатоліївна

31

Беззадіна Марина Олегівна

23.03.2004

Новоукраїнський навчально-виховний комплекс № 8 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад"

8

ІІ

Рибак Наталія Олександрівна

32

Донченко Ірина Вікторівна

29.08.2004

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

8

ІІІ

Дробот Наталія Валентинівна

33

Колпак Владислав Сергійович

27.01.2004

Філія "Загальноосвітня школа № 1" Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6

8

ІІІ

Колісник Лілія Валентинівна

34

Шусь Діана Олександрівна

21.09.2004

Новоукраїнський   навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа

І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови – гімназії  "Лідер"

 

8

ІІІ

Мартинюк Ольга Миколаївна

35

Савчук Володимир Андрійович

11.11.2002

Філія "Загальноосвітня школа № 3" Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6

9

І

Аношкіна Галина Григорівна

36

Вороніченко Анастасія Андріївна

15.10.2003

Новоукраїнський   навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа

І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови – гімназії  "Лідер"

 

9

ІІ

Гребенюк Наталія Володимирівна

37

Ворніченко Тетяна Олександрівна

21.07.2003

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

9

ІІІ

Дробот Наталія Валентинівна

38

Плігіна Вікторія Віталіївна

25.02.2003

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

9

ІІІ

Дробот Наталія Валентинівна

39

Гросул Діана Олексіївна

19.06.2003

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

9

ІІІ

Унцеску Ірина Володимирівна

40

Козацька Софія Максимівна

29.07.2003

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

9

ІІІ

Унцеску Ірина Володимирівна

41

Титенко Анастасія Сергіївна

04.01.2003

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

9

ІІІ

Унцеску Ірина Володимирівна

42

Яковлєва Іванна Сергіївна

28.09.2002

Новоукраїнський   навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа

І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови – гімназії  "Лідер"

 

10

І

Яценко Лариса Віталіївна

 

43

Руденко Вікторія Олегівна

17.01.2003

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

10

ІІ

Бончук Олена Олександрівна

44

Опря Валерія Валеріївна

13.07.2002

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

10

ІІІ

Бончук Олена Олександрівна

45

Романова Анастасія Анатоліївна

26.11.2002

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

10

ІІІ

Бончук Олена Олександрівна

46

Шевченко Ілля Сергійович

14.06.2002

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4

10

ІІІ

Ломака Жанна Валентинівна

47

Новікова Дар'я Станіславівна

11.06.2002

Новоукраїнський   навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа

І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови – гімназії  "Лідер"

 

10

ІІІ

Яценко Лариса Віталіївна

 

48

Кузьмович Богдан Володимирович

17.08.2001

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

11

І

Черненко Валентина Володимирівна

49

Чорноморець Анастасія Олександрівна

03.09.2002

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

11

ІІ

Черненко Валентина Володимирівна

50

Здохлій Данило Олександрович

03.11.2001

Філія "Загальноосвітня школа № 3" Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6

11

ІІ

Аношкіна Галина Григорівна

51

Горват Ірина Миколаївна

11.08.2001

Філія "Загальноосвітня школа № 1" Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6

11

ІІІ

Колісник Лілія Валентинівна

51

Прокопова Анна Геннадіївна

21.12.2000

Новоукраїнський   навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа

І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови – гімназії  "Лідер"

 

11

ІІІ

Мартинюк Ольга Миколаївна

52

Новікова Яна Олександрівна

13.04.2001

Новоукраїнський навчально-виховний комплекс № 8 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад"

11

ІІІ

Трибулько Людмила Леонідівна

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *