Результати ІІ (міського) етапу Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури

Результати

ІІ (міського) етапу  

Всеукраїнської   олімпіади з  української мови та літератури  04.11.2017 року

Прізвище,  ім’я,  по  батькові  учня

Число,  місяць,  рік  народження  учня

Найменування навчального закладу

Клас

навчання

Місце зайняте  на

ІІ етапі олімпіади

Прізвище. ім'я, по батькові працівника, який підготував учня

 

1

Здохлій Ілля Олександрович

14.08.2005

Філія "Загальноосвітня школа № 3" Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6

7

І

Аношкіна Галина Григорівна

2

Гучек Дарина Олександрівна

19.01.2005

Новоукраїнський навчально-виховний комплекс № 8 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад"

7

ІІ

Трибулько Людмила Леонідівна

3

Орлов Денис Олександрович

22.09.2005

Філія "Загальноосвітня школа № 1" Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6

7

ІІІ

Колісник Лілія Валентинівна

4

Гребенюк Юлія Романівна

22.07.2005

Новоукраїнський   навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа

І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови – гімназії  "Лідер"

 

7

ІІІ

Яценко Лариса Віталіївна

 

Гребенюк Наталія Володимирівна

5

Третякова Дар'я Валеріївна

15.04.2005

Новоукраїнський   навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа

І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови – гімназії  "Лідер"

 

7

ІІІ

Яценко Лариса Віталіївна

 

Гребенюк Наталія Володимирівна

6

Бузько Юлія Анатоліївна

31.08.2004

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

8

І

Черненко Валентина Володимирівна

7

Ганічкіна Євгенія Євгеніївна

02.05.2004

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4

8

ІІ

Добровольська Алла Анатоліївна

8

Зубейко Єлизавета Русланівна

27.12.2003

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

8

ІІІ

Дробот Наталія Валентинівна

9

Чабан Анастасія Сергіївна

23.01.2004

 

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4

8

ІІІ

Добровольська Алла Анатоліївна

10

Шусь Діана Олександрівна

21.09.2004

Новоукраїнський   навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа

І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови – гімназії  "Лідер"

 

8

ІІІ

Мартинюк Ольга Миколаївна

11

Климчук Анастасія Олександрівна

22.01.2004

Новоукраїнський навчально-виховний комплекс № 8 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад"

8

ІІІ

Рибак Наталія Олександрівна

12

Савчук Володимир Андрійович

11.11.2002

Філія "Загальноосвітня школа № 3" Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6

9

ІІ

Аношкіна Галина Григорівна

13

Луценко Юлія Володимирівна

10.08.2003

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

9

ІІІ

Дробот Наталія Валентинівна

14

Яковлєва Іванна Сергіївна

28.09.2002

Новоукраїнський   навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа

І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови – гімназії  "Лідер"

 

10

ІІ

Яценко Лариса Віталіївна

 

15

Шевченко Ілля Сергійович

14.06.2002

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4

10

ІІІ

Ломака Жанна Валентинівна

16

Колісник Ірина Платонівна

16.05.2002

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

10

ІІІ

Корінна Ольга Вікторівна

17

Новікова Дар'я Станіславівна

11.06.2002

Новоукраїнський   навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа

І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови – гімназії  "Лідер"

 

10

ІІІ

Яценко Лариса Віталіївна

 

18

Кузьмович Богдан Володимирович

17.08.2001

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

11

І

Черненко Валентина Володимирівна

19

Чорноморець Анастасія Олександрівна

03.09.2002

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

11

ІІ

Черненко Валентина Володимирівна

20

Горват Ірина Миколаївна

11.08.2001

Філія "Загальноосвітня школа № 1" Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6

11

ІІІ

Колісник Лілія Валентинівна

21

Прокопова Анна Геннадіївна

21.12.2000

Новоукраїнський   навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа

І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови – гімназії  "Лідер"

 

11

ІІІ

Мартинюк Ольга Миколаївна