Результати ІІ (міського) етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики

Результати

ІІ (міського) етапу  

Всеукраїнської   олімпіади з  фізики  05.11.2017 року

Прізвище,  ім’я,  по  батькові  учня

Число,  місяць,  рік  народження  учня

Найменування навчального закладу

Клас

навчання

Місце зайняте  на

ІІ етапі олімпіади

Прізвище. ім'я, по батькові працівника, який підготував учня

 

1

Кобцева Ліна Ігорівна

19.04.2005

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

7

І

Кріцька Наталія Іванівна

2

Кучук Павло Юрійович

11.05.2005

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

7

І

Кріцька Наталія Іванівна

3

Гучек Дарина Олександрівна

19.01.2005

Новоукраїнський навчально-виховний комплекс № 8 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад"

7

ІІ

Жуков Павло Олександрович

4

Беззадіна Марина Олександрівна

23.03.2004

Новоукраїнський навчально-виховний комплекс № 8 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад"

8

І

Жуков Павло Олександрович

5

Кухновець Сергій Станіславович

23.12.2003

Філія "Загальноосвітня школа № 3" Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6

8

ІІ

Матвієнко Олена Олегівна

6

Огородній Богдан Ігорович

02.10.2003

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

8

ІІІ

Кріцька Наталія Іванівна

7

Чабан Анастасія Сергіївна

23.01.2004

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4

8

ІІІ

Литовка Тетяна Павлівна

8

Жуков Андрій Павлович

13.12.2002

Новоукраїнський навчально-виховний комплекс № 8 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад"

9

І

Жуков Павло Олександрович

9

Маслов Микола Костянтинович

22.02.2003

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

9

І

Кріцька Наталія Іванівна

10

Левицький Євген Васильович

07.02.2003

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4

9

ІІ

Литовка Тетяна Павлівна

11

Вороніченко Тетяна Олександрівна

21.07.2003

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

9

ІІІ

Кріцька Наталія Іванівна

12

Стецюренко Ілля Станіславович

28.08.2003

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

9

ІІІ

Соколовська Наталія Миколаївна

13

Проскуряк Олена Іванівна

08.08.2003

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4

9

ІІІ

Литовка Тетяна Павлівна

14

Шевченко Ілля Сергійович

14.06.2002

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4

10

І

Литовка Тетяна Павлівна

15

Верескун Владислав Валерійович

20.07.2001

Новоукраїнський навчально-виховний комплекс № 8 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад"

10

ІІ

Жуков Павло Олександрович

16

Беседа Валентина  Юріївна

15.10.2001

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4

11

І

Литовка Тетяна Павлівна

17

Лапа Росина Валеріївна

26.03.2001

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

11

ІІ

Кріцька Наталія Іванівна

18

Яриш Вікторія Сергіївна

28.10.2001

Філія "Загальноосвітня школа № 3" Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6

11

ІІ

Матвієнко Олена Олегівна

19

Гаршанов Денис Володимирович

21.09.2001

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

11

ІІІ

Кріцька Наталія Іванівна

20

Ісаєнко Данило Миколайович

15.03.2001

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4

11

ІІІ

Литовка Тетяна Павлівна