Результати ІІ (міського) етапу олімпіади з математики

Результати

ІІ (міського) етапу  

   олімпіади з  математики  20.10.2017 року

Прізвище,  ім’я,  по  батькові  учня

Число,  місяць,  рік  народження  учня

Найменування навчального закладу

Клас

навчання

Місце зайняте  на

ІІ етапі олімпіади

Прізвище. ім'я, по батькові працівника, який підготував учня

 

1

Цьома Ярослав Юрійович

04.06.2009

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

3

І

Дигас Ганна Федорівна

2

Ведмеденко Давид Володимирович

06.10.2004

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

3

ІІ

Скрипка Жанна Іванівна

3

Шворінь Анастасія Валерівна

30.10.2009

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4

3

ІІ

Гриценко Ніна Іванівна

4

Онисько Ірина Антонівна

12.04.2009

Новоукраїнський   навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа

І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови – гімназії  "Лідер"

 

3

ІІ

Залужна Юлія Володимирівна

5

Борисов Артем Віталійович

07.10.2008

Новоукраїнський навчально-виховний комплекс № 8 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад"

3

ІІ

Бабій Олена Іванівна

6

Зварич Катерина Вікторівна

20.05.2009

Філія "Загальноосвітня школа № 1" Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6

3

ІІІ

Кошель Наталія Вікторівна

7

Канарян Івана Олегівна

17.07.2009

Новоукраїнський навчально-виховний комплекс № 8 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад"

3

ІІІ

Маркушева Ірина Олегівна

8

Груць Тарас Анатолійович

15.12.2008

Воронівська філія Новоукраїнського навчально-виховного комплексу № 8 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад"

3

ІІІ

Коваленко Валентина Степанівна

9

Хоружий Владислав Ігорович

05.03.2008

Філія "Загальноосвітня школа № 3" Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6

4

І

Новак Надія Павлівна

10

Арсірій Денис Юрійович

19.04.2008

Воронівська філія Новоукраїнського навчально-виховного комплексу № 8 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад"

4

І

Коваленко Наталія Борисівна

11

Шведов Віталій Миколайович

25.11.2007

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

4

ІІ

Петренко Наталія В'ячеславівна

12

Козацька Ксенія Максимівна

01.02.2008

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

4

ІІ

Урсул Валентина Іванівна

13

Стерпу Анастасія Едуардівна

27.06.2008

Новоукраїнський   навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа

І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови – гімназії  "Лідер"

 

4

ІІ

Коновалова Лариса Миколаївна

14

Діденко Дар'я Олександрівна

18.01.2008

Новоукраїнський навчально-виховний комплекс № 8 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад"

4

ІІ

Жосан Ольга Анатоліївна

15

Смоляник Ангеліна Олегівна

27.01.2008

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

4

ІІІ

Петренко Наталія В'ячеславівна

16

Дегорян Максим Дмитрович

20.01.2008

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4

4

ІІІ

Кириченко Людмила Василівна

17

Дергачов Ілля Костянтинович

08.09.2008

Новоукраїнський   навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа

І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови – гімназії  "Лідер"

 

4

ІІІ

Бортяна Світлана Володимирівна

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *