Результати ІІ (міського) етапу ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Результати

ІІ (міського) етапу 

  ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика   10.11.2017 року

Прізвище,  ім’я,  по  батькові  учня

Число,  місяць,  рік  народження  учня

Найменування навчального закладу

Клас

навчання

Місце зайняте  на

ІІ етапі олімпіади

Прізвище. ім'я, по батькові працівника, який підготував учня

 

1

Драган Іванна Олександрівна

17.01.2009

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

3

І

Дигас Ганна Федорівна

2

Гаращенко Аміна Павлівна

03.02.2009

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

3

ІІ

Ляшенко Людмила Миколаївна

3

Газукіна Луїза Іванівна

04.06.2009

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4

3

ІІІ

Ляшенко Людмила Миколаївна

4

Онисько Ірина Антонівна

12.04.2009

Новоукраїнський   навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа

І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови – гімназії  "Лідер"

 

3

ІІІ

Залужна Юлія Володимирівна

5

Панасенко Олександр Євгенійович

29.04.2009

Новоукраїнський   навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа

І ступеня з поглибленим вивченням англійської мови – гімназії  "Лідер"

 

3

ІІІ

Залужна Юлія Володимирівна

6

Шульга Діана Сергіївна

10.04.2009

Новоукраїнський навчально-виховний комплекс № 8 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад"

3

ІІІ

Бабій Олена Іванівна

7

Радіонова Валерія Олександрівна

07.05.2009

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4

3

ІІІ

Голуб Ніна Федорівна

8

Смоляник Ангеліна Олегівна

27.01.2008

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

4

І

Фусарь Людмила Станіславівна

9

Шведов Віталій Миколайович

25.11.2007

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

4

ІІ

Фусарь Людмила Станіславівна

10

Машковський Максим Миколайович

04.01.2008

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

4

ІІ

Фусарь Людмила Станіславівна

11

Дам'ян Олексій Павлович

14.08.2008

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6

4

ІІ

Фусарь Людмила Станіславівна

12

Кузьменко Євген Вадимович

03.08.2007

Новоукраїнський навчально-виховний комплекс № 8 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад"

4

ІІ

Шевченко Тамара Олексіївна

13

Діденко Дар'я Олександрівна

18.01.2008

Новоукраїнський навчально-виховний комплекс № 8 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад"

4

ІІІ

Жосан Ольга Анатоліївна

14

Мазур Максим Ігорович

14.09.2007

Новоукраїнська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4

4

ІІІ

Кириченко Людмила Василівна

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *