EdCamp у Новоукраїнці

Цього року методичний кабінет відділу освіти виконавчого комітету Новоукраїнської міської ради переміг в конкурсі заявок на проведення регіональної (не)конференції міні-EdCamp за програмою «EdCamp у коробці 2017/18»! Координатор проекту – Світлана Хівренко. Здобути цю перемогу було не просто, відбір був жорсткий. Та організатори конкурсу оцінили наш проект – і от ми серед 15 переможців.

EdCamp — це нова форма проведення конференцій вчителів. Започаткована у 2010 році у США. Сама назва (не)конференція означає новий формат зустрічей, де основна увага приділяється тіснішому спілкуванню учасників, інтерактивному обміну досвідом. Це зустріч відповідальних учителів у вільному форматі, що проводиться за принципом добровільності та свободи вибору. Родзинка цих зустрічей — ефект довгого хвоста, налагодження співпраці і реалізація проектів вже після проведення конференції завдяки контактам, отриманим під час обговорень і обміном досвідом. Саме так EdCamp  потрапив до нас. Лозунг освітян-учасників: "Ми будуємо спільноту відповідального вчительства!"

Наша (не) конференція відбудеться 24 березня 2018 року на базі Новоукраїнської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4. Її тематика надзвичайно актуальна – «Нова українська школа в Новоукраїнці: компетентнісний підхід до навчання». Ми чекаємо колег з усієї України, ми запросили до нас справжніх експертів сучасної освіти, ми готові до обміну ідеями як зробити українську школу сучасною і щасливою.  Тож запрошуємо усіх приєднатися до нашої не формальної педагогічної конференції.